Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

За підтримки депутата Олексія Фурмана відбулися Всеукраїнські змагання з бігу з бар’єрами Роздрукувати

20 травня у Вінниці відбувся Всеукраїнський турнір з бар’єрного бігу «GoldenHurdless 2017». Дана подія відбулася за сприянням керівника групи депутатів від ВО «Свобода» у обласній Раді Олексія Фурмана. Це не вперше він стає меценатом у спортивних змаганнях.

 

У турнірі взяли участь кращі 20 легкоатлети України: учасники Олімпійських ігор та чемпіонатів світу, переможці та призери чемпіонатів Європи, члени національної збірної команди України з легкої атлетики.

 

Для чоловіків дистанція мала довжину 110 метрів, у жінок дистанція – 100 метрів. Також відбулася змішана естафета 4 по 100 метрів та 200 метрів з бар’єрами.

 

Нагороджував спортсменів депутат обласної Ради від ВО «Свобода», секретар постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм Тарас Фурман.

 

За результатами змагань серед жінок визначили призерок: Анну Плотіцину – 1-е місце та Олену Яновська за 2-е місце.

 

За результатами змагань серед чоловіків Артем Шаматрін (Дніпро) зайняв 1-е місце, Кирило Чорномаз (Київ) – 2-е місце та Сергій Копанайко (Київ) – 3-тє місце.

 

- Спорт був і є запорукою здоров’я української нації, - зазначив свободівець Олексій Фурман. - Недарма провідники українських національно-визвольних змагань велику увагу приділяли саме спорту. Тому я постійно намагаюся брати участь у організації спортивних змагань.

 Віталій Казаков

Повернутись Створено: 23 травня 2017 року, 18:02 Переглядів: 705

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація