13 листопада  о 10.00 в приміщенні Чернівецької районної ради (вул. Святомиколаївська, 103/1) заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк проведе особистий прийом громадян

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

За підтримки депутата Олексія Фурмана відбулися Всеукраїнські змагання з бігу з бар’єрами Роздрукувати

20 травня у Вінниці відбувся Всеукраїнський турнір з бар’єрного бігу «GoldenHurdless 2017». Дана подія відбулася за сприянням керівника групи депутатів від ВО «Свобода» у обласній Раді Олексія Фурмана. Це не вперше він стає меценатом у спортивних змаганнях.

 

У турнірі взяли участь кращі 20 легкоатлети України: учасники Олімпійських ігор та чемпіонатів світу, переможці та призери чемпіонатів Європи, члени національної збірної команди України з легкої атлетики.

 

Для чоловіків дистанція мала довжину 110 метрів, у жінок дистанція – 100 метрів. Також відбулася змішана естафета 4 по 100 метрів та 200 метрів з бар’єрами.

 

Нагороджував спортсменів депутат обласної Ради від ВО «Свобода», секретар постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм Тарас Фурман.

 

За результатами змагань серед жінок визначили призерок: Анну Плотіцину – 1-е місце та Олену Яновська за 2-е місце.

 

За результатами змагань серед чоловіків Артем Шаматрін (Дніпро) зайняв 1-е місце, Кирило Чорномаз (Київ) – 2-е місце та Сергій Копанайко (Київ) – 3-тє місце.

 

- Спорт був і є запорукою здоров’я української нації, - зазначив свободівець Олексій Фурман. - Недарма провідники українських національно-визвольних змагань велику увагу приділяли саме спорту. Тому я постійно намагаюся брати участь у організації спортивних змагань.

 Віталій Казаков

Повернутись Створено: 23 травня 2017 року, 18:02 Переглядів: 760

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація