Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

За підтримки депутата Олексія Фурмана відбулися Всеукраїнські змагання з бігу з бар’єрами Роздрукувати

20 травня у Вінниці відбувся Всеукраїнський турнір з бар’єрного бігу «GoldenHurdless 2017». Дана подія відбулася за сприянням керівника групи депутатів від ВО «Свобода» у обласній Раді Олексія Фурмана. Це не вперше він стає меценатом у спортивних змаганнях.

 

У турнірі взяли участь кращі 20 легкоатлети України: учасники Олімпійських ігор та чемпіонатів світу, переможці та призери чемпіонатів Європи, члени національної збірної команди України з легкої атлетики.

 

Для чоловіків дистанція мала довжину 110 метрів, у жінок дистанція – 100 метрів. Також відбулася змішана естафета 4 по 100 метрів та 200 метрів з бар’єрами.

 

Нагороджував спортсменів депутат обласної Ради від ВО «Свобода», секретар постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм Тарас Фурман.

 

За результатами змагань серед жінок визначили призерок: Анну Плотіцину – 1-е місце та Олену Яновська за 2-е місце.

 

За результатами змагань серед чоловіків Артем Шаматрін (Дніпро) зайняв 1-е місце, Кирило Чорномаз (Київ) – 2-е місце та Сергій Копанайко (Київ) – 3-тє місце.

 

- Спорт був і є запорукою здоров’я української нації, - зазначив свободівець Олексій Фурман. - Недарма провідники українських національно-визвольних змагань велику увагу приділяли саме спорту. Тому я постійно намагаюся брати участь у організації спортивних змагань.

 Віталій Казаков

Повернутись Створено: 23 травня 2017 року, 18:02 Переглядів: 863

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація