23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

За підтримки Лариси Білозір пройшло 14 новорічно-різдвяних акцій для дітей Роздрукувати

За підтримки голови Комісії з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою, євроінтеграції, міжнародного і міжрегіонального співробітництва в Гайсинському, Теплицькому, Тростянецькому та Бершадському районах пройшло 14 новорічно-різдвяних акцій для дітей за участі Вінницької обласної філармонії та дитячого театру "Арлекін"

Перед маленькими глядачами, які заповнили навіть балкони будинків культури сіл, селищ та міст виступали артисти Вінницької обласної філармонії з інтерактивним естрадно-цирковим шоу "Котигорошко та фіксики", які перенесли  дітей та дорослих у справжню чарівну казку з веселими іграми, жартівливими конкурсами та призами. Дітлахи змогли відчути себе маленькими артистами та казковими героями, поспівати та потанцювати на сцені. Дитячі свята  відвідало 7000 дітлахів, кожен з яких отримав новорічні подарунки. Про це подбали співробітники громадської організації «Соціальний центр МХП».

Привітати дітей та їх батьків з новорічними святами приїхала голова благодійного фонду "Допомоги онкохворим дітям" , депутат обласної Ради Лариса Білозір. «Я їду до вас як додому, тому що ви мені вже стали рідними, - сказала у своєму привітальному слові Лариса Миколаївна. – Я відчуваю велику гордість за те, що на Вінниччині живуть такі чудові та талановиті дітки і хочу подякувати вам за усміхнені дитячі обличчя. Тому дуже сподіваюсь, що ті віконечка дитячих душ, які відкриті, заповнять сьогодні зали сільських клубів щастям, радістю і очікуванням новорічних свят».

По дитячих усмішках після новорічних вистав було зрозуміло, що організаторам свята вдалося хоча б на годинку подарувати дітлахам казку. Але так хочеться дарувати їм маленьке свято кожного дня, щоб вони росли щасливими, у мирній багатій країні. Адже від того, якими ми їх виховаємо - залежить доля нашої держави.

Повернутись Створено: 25 грудня 2015 року, 14:18 Переглядів: 1408

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація