9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

За підтримки польського фонду відновлять палац у селі Соколівка Роздрукувати

За підтримки польського фонду відновлять палац у селі Соколівка

Керівники області провели офіційну зустріч із делегацією Республіки Польща по відновленню палацо-паркового ансамблю в с.Соколівка Крижопільського району.

В зустрічі, яка відбулась 16 червня в приміщенні облдержадміністрації, взяли участь голова обласної Ради Анатолій Олійник, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, заступник директора Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Інеса Ратушняк. У складі польської делегації на зустрічі були присутні Ентоні та Ева Беліна-Бжозовські – засновники Фонду родини Беліна-Бжозовських.

Сторони обговорювали концепцію відновленням історичної пам’ятки – двохсотлітнього маєтку та парку у селі Соколівка Крижопільського району.

Обговорювались етапи реалізації проекту, джерела його фінансування та умови підписання Протоколу намірів  щодо створення польсько-українського культурного центру «Поділля» на основі садиби Бжозовських ХІХ ст. між Вінницькою облдержадміністрацією, обласною Радою, фондом «Медична місія»  та Фондом родини Беліна-Бжозовських.

Підсумовуючи зустріч, Андрій Гижко запевнив польських партнерів у зацікавленості в успішній реалізації спільного проекту.

– Я спілкувався із фахівцями, яких польська сторона залучила до участі в проекті, усі вони  кваліфіковані фахівці, – сказав Андрій Гижко. – Ми розуміємо і підтримуємо як саму ідею, так і всі ті напрямки її реалізації,  які  ми обговорювали під час зустрічі. Хочу нагадати, що в жовтні поточного року ми вже починаємо формувати бюджет на  наступний рік. Тож у бюджеті на 2018 рік або маємо закласти  кошти на проект, або розмістити там якусь бюджетну установу. Чекаємо від польської сторони список конкретних запитань, на які підготуємо відповіді згідно українського законодавства.

 Джерело: сайт Вінницької облдержадміністрації.

Повернутись Створено: 16 червня 2017 року, 14:04 Переглядів: 858

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація