21 лютого 2020 року о 10.00 год  у сесійній залі (2-й поверх приміщення обласної Ради) відбудеться пленарне засідання позачергової 42 сесії обласної Ради 7 скликання            

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 10 лютого стартував 17 обласний конкурс

    Конкурсна рада обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад О Г О Л О Ш У Є 17 обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад Згідно з розпорядженням голови обласної Ради від 06 лютого 2020 року № 40 «Про сімнадцятий обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад» та рішенням Конкурс ....

  • Про позачергову 42 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 18.02.2020 № 43 Про позачергову 42 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи клопотання голови обласної державної адміністрації: 1. Провести пленарне засідання позачергової 42 сесії о ....

  • Розпочато громадське обговорення Стратегії 2027

    Вінницька обласна Рада оголошує проведення громадського обговорення проєкту рішення «Про Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року», внесеного облдержадміністрацією на розгляд сесії обласної Ради. Пропозиції до зазначеного проєкту рішення просимо вносити на адресу обласної Ради до 13 б ....

За підтримки виконавчої влади відбулось рейдерське захоплення комунального закладу обласної Ради Роздрукувати

27 жовтня стало відомо про те, що заступником директора Департаменту охорони здоров’я та курортів Вінницької облдержадміністрації Павлом Лесиком було представлено трудовому колективу Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи нового керівника – Віктора Власюка, екс-головного лікаря цього закладу, законність звільнення якого визнано Вищим спеціалізованим судом України. Це незважаючи на те, що головним лікарем Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи було призначено Валентина Фіщука.

Нагадаємо, що 2 жовтня цього року Вищим спеціалізованим судом України з розгляду цивільних і кримінальних справ ухвалено рішення про відхилення касаційної скарги Віктора Власюка, який оскаржував рішення апеляційного суду Вінницької області (від 19 серпня 2014 року) про відмову йому у задоволенні позовних вимог в питанні поновлення на посаді головного лікаря Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи.

Отже, законність дій голови обласної Ради Сергія Свитка щодо звільнення Віктора Власюка з посади керівника вищезазначеного закладу у зв’язку із закінченням терміну дії контракту, визнано судом. Однак, Департамент охорони здоров’я та курортів Вінницької ОДА, ігноруючи Статут Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи, у відповідності до якого цей заклад є в підпорядкуванні обласної Ради, всупереч думці громади області, визнає Віктора Власюка - головним лікарем.

До речі, в одному із листів директор Департаменту охорони здоров’я та курортів Вінницької ОДА Тетяна Бабій зазначає, що Департаментом охорони здоров’я та курортів облдержадміністрації не здійснювалось звільнення (переведення на контракт) керівника Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи Віктора Власюка. Таким чином, незважаючи на законні рішення українських судів, керівник структурного підрозділу облдержадміністрації досі визнає головним лікарем Вінницького МСЕК Віктора Власюка, й ігнорує тим самим вимоги чинного законодавства.

Голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко звернувся до прокуратури області з вимогою розслідувати факт передачі до державної власності Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи, який відповідно до Статуту закладу, є об’єктом спільної власності територіальних громад області, управління яким здійснює Вінницька обласна Рада.

Коментує Сергій Свитко: “З інформації Головного управління статистики у Вінницькій області нам стало відомо, що станом на 19 вересня 2014 року Вінницький обласний центр медико-соціальної експертизи значиться у Єдиному державному реєстрі підприємств та організацій України, як державна організація, а керівником цього закладу є Віктор Власюк. Хочу підкреслити, що рішення про передачу до державної власності цього закладу Вінницькою обласної Радою, як того вимагає чинне законодавство, не ухвалювалося. Тому такі дії посадових осіб виконавчої влади області розцінюю як рейдерство, безпрецедентне в історії не тільки області, а й України, знущання над правом і законом. Крім того, вважаю такі дії цинічним нехтуванням думки громадськості області, яка домагалася звільнення Віктора Власюка із займаної посади. Окремі особи, що вчиняють такі дії, на мою думку, мають нести відповідальність перед Законом“.

Повернутись Створено: 28 жовтня 2014 року, 11:37 Переглядів: 1075

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація