23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

За півріччя діяльності звітуватимуть посадовці органів самоврядування Роздрукувати

12 квітня завершився другий етап звітування районів про виконання доручень голови обласної державної адміністрації. Іванові Мовчану, а також голові облради Сергію Татусяку та його першому заступнику Ігорю Кревському, які долучилися до участі у відповідних нарадах, звітували голови райдержадміністрацій.

По завершенні цієї роботи С.Татусяк наголосив, що у липні до звітування мають долучитися також всі голови районних рад, а також окремі сільські, селищні та міські голови.

– Важливо, щоб вони прозвітували не тільки керівництву області і своїм колегам, а й жителям громад. Тому наступні звітні наради будуть проводитися у форматі, коли з кожної громади будуть присутні ініціативні групи, – зазначив С.Татусяк.

За підсумками звітів про діяльність районів у першому кварталі буде видане відповідне розпорядження голови облдержадміністрацій з дорученнями, які голови райдержадміністрацій мають виконати до кінця першого півріччя поточного року.

 

Повернутись Створено: 15 квітня 2013 року, 12:07 Переглядів: 744

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація