5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

За правопорушення правил карантину в області складено 191 адмінпротокол Роздрукувати

Станом на 8 квітня в області на обліку самоізоляції перебуває 1713 громадян України, за добу було поставлено – 100 осіб, встановлено контакти 57 громадян, які прибули з інших країн.

Крім цього, в області складено 191 адмінпротокол за адміністративні правопорушення (порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм). 14 адмінпротоколів було складено правоохоронцями Вінниччини за минулу добу.

Для реалізації заходів щодо запобігання поширенню коронавірусу, а також з метою посилення публічної безпеки і порядку на території Вінницької області функціонує 55 контрольно-пропускних пунктів, 11 з них – санітарні КПП.

Крім цього, на Вінниччині працює 145 мобільних та 83 піших патрулі, у м. Вінниці – 34 мобільних та 30 піших.

Протягом доби на контрольно-пропускних пунктах та у патрулі задіяно 738 поліцейських, 13 лікарів, 130 представників НГУ, 28 представників ДСНС та 23 працівники зі складу муніципальної варти, до охорони публічного порядку залучений 391 працівник поліції.

Нагадаємо, що з 17 березня поточного року особовий склад ГУНП у Вінницькій області, його структурні та територіальні підрозділи переведено на посиленій варіант службової діяльності.

У цілодобовому режимі розгорнуто роботу Ситуаційного центру ГУНП та Міжвідомчого ситуаційного центру центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра внутрішніх справ України.

Повернутись Створено: 8 квітня 2020 року, 16:01 Переглядів: 220

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація