Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

За президентськими виборами на Вінниччині спостерігатимуть представники місії ОБСЄ Роздрукувати

Сьогодні, 15 лютого, відбулась зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Валерія Коровія з представниками місії ОБСЄ/БДІПЛ стосовно спостереження за президентськими виборами в Україні 31 березня 2019 року.

Керівники області ознайомили представників місії ОБСЄ/БДІПЛ із соціально-політичною ситуацією Вінниччини, її готовністю до проведення президентських виборів.

– Наша місія під час перебування на Вінниччині – проведення оцінки президентських виборів відповідно до демократичних стандартів, – зазначив довгостроковий спостерігач місії ОБСЄ/БДІПЛ Нільс Боел. – Ми уважно стежитимемо за проведенням передвиборчої агітації, роботою виборчих штабів, імплементацією законодавства, пов'язаного з виборчим процесом, а також медіа середовищем.

Вінницька область поділена на 27 адміністративних районів, має 6 міст обласного значення та поділена на 8 округів відповідно до виборчого процесу. Ключова мета влади на місцях – створити належні побутові умови для проведення виборчої кампанії, налагодити роботу дільничних комісій, забезпечити безпеку, засоби комунікації, при цьому не втручаючись в їхню діяльність.

Після виборів спостерігачі ОБСЄ/БДІПЛ підготують остаточний звіт про спостереження за процесом проходження виборів в Україні та у Вінницькій області.

Повернутись Створено: 15 лютого 2019 року, 18:26 Переглядів: 397

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація