6 серпня, о 14.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) з відеотрансляцією на сайті відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення  

                                                                                                                        

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

За п’ять місяців поточного року поліцією розслідувано майже 3000 кримінальних проваджень, а патрульними розкрито – 559 злочинів Роздрукувати

Сьогодні, 8 червня, відбулася чергова відкрита зустріч  депутатів обласної Ради з керівництвом Управління патрульної поліції у місті Вінниці Департаменту патрульної поліції Національної поліції України та Головного управління Національної поліції у Вінницькій області.

Зібрання відбулось під керівництвом голови обласної Ради Анатолія Олійника.

– Зазначені зустрічі проводяться згідно з вимогами статті 88 Закону України «Про Національну поліцію», відповідно до якої керівники територіальних органів поліції повинні не менше одного разу на два місяці проводити відкриті зустрічі з представниками органів місцевого самоврядування на рівнях областей, районів, міст та сіл з метою налагодження ефективної співпраці між поліцією та органами місцевого самоврядування і населення, – зазначив Анатолій Дмитрович.     

Участь в засіданні також взяли заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, начальник Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Юрій Педос, заступник начальника Управління патрульної поліції у Вінницькій області Департаменту патрульної поліції Національної поліції України, начальник відділу моніторингу та аналітичного забезпечення Олександр Гаркавюк, депутати обласної Ради, керівники обласних комунальних закладів, установ, підприємств, представники Громадської ради при обласній Раді та громадськість.

Виступаючи перед присутніми Юрій Педос поінформував, що на сьогодні в області визначено 54 поліцейських станції, з яких 16 – базові, тобто такі, що мають використовуватися для спільної роботи дільничними офіцерами, групами реагування патрульної поліції, співробітниками інших служб та підрозділів поліції під час забезпечення публічної безпеки та порядку.

– В середньому за добу через спецлінію «102» опрацьовується майже тисяча телефонних дзвінків та, з огляду на сучасні зміни у суспільному розвитку, актуальності набуває професійна майстерність в реагуванні на кримінальні прояви, – сказав Юрій Володимирович. – Впродовж цього року підрозділами поліції закінчено розслідування  майже трьох тисяч кримінальних проваджень, з них спрямовано до суду з обвинувальним актом – дві з половиною тисячі, із яких понад 800 – злочини минулих років. З початку року знешкоджено злочинну діяльність трьох організованих злочинних груп, учасниками яких учинено 12 кримінальних правопорушень, із яких 11 – тяжкі та особливо тяжкі злочини. Встановлено осіб, причетних до вчинення 21 вбивства, 29 тяжких тілесних ушкоджень, у тому числі, 14 що спричинили смерть потерпілого. На 47,7% вдалось досягти позитивних змін в динаміці розбійних нападів, з яких 69,6% розкрито. 

В ході свого виступу Юрій Педос також розповів, що із початку року з незаконного обігу вилучено: 18 пістолетів, 4 гвинтівки, 3 карабіна, 8 обрізів мисливських рушниць, 49 гранат, 6 РПГ, 167 одиниць інших боєприпасів, майже чотири кілограми вибухової речовини, 76 одиниць холодної зброї (дубінки, телескопічні палиці, кастети, ножі, арбалет та нунчаки), понад 11 тисяч набоїв до нарізної зброї.

– З 25 травня по 27 вересня поточного року проводимо оперативно-профілактичне відпрацювання під умовною назвою «Мак», – зазначив Юрій Педос. – Задокументовано 2 нарколабораторії та 19 кримінальних правопорушень, пов’язаних з організацією і утриманням наркопритонів. Усього з незаконного обігу вилучено близько 47 кілограм наркотичних засобів.

Про результати роботи Управління патрульної поліції у Вінницькій області звітував заступник начальника Управління патрульної поліції у Вінницькій області Департаменту патрульної поліції Національної України, начальник відділу моніторингу та аналітичного забезпечення Олександр Гаркавюк.

– Сьогодні спокій громадян нашого міста захищає 358 патрульних, некомплект становить 28 посад. За п’ять місяців 2018 року звільнено 27 працівників та 6 працівників переведені до інших підрозділів НПУ для подальшого проходження служби, – сказав у своєму виступі Олександр В’ячеславович. – За перші п’ять місяців 2018 року патрульним поліцейським призначено 21 815 завдань. Приблизно за добу патрульні опрацьовують 146 завдань. Середній час прибуття складає 8 хв 24 с., середній час обслуговування подій – 52 хв. 43 с. За звітний період складено 2 410 адміністративних протоколів та 14 265 постанов та виписано штрафів на суму 3 696 599 грн.

За п’ять місяців 2018 року вінницькі патрульні розкрили 559 злочинів:

1) Грабежі – 11

2) Крадіжки – 35 

3) Тілесні ушкодження – 54 

4) Незаконне поводження зі зброєю – 42

5) Наркозлочини – 240

6) Підробка документів – 97

7) Знищення або підробка вузлів агрегатів - 34

За звітний період роботи патрульні знайшли 20 осіб, які перебували в розшуку та виявили 1 341 водія у стані сп’яніння. 

Протягом п’яти місяців трапилось 483 матеріальних ДТП (87,5%) та 69 з постраждалими (12,5%), в яких загинули 6 осіб і травмувались 98 осіб. 

Основні види пригод: 

1) наїзд на пішохода – 36 (52%); 

2) зіткнення – 20 (29%); 

3) наїзд на перешкоду – 3 (4%);

4) наїзд на велосипедиста – 3 (4%); 

5) падіння пасажира–4 (6%);

6) перекидання – 1 (2%);

7) наїзд на ТЗ, що стоїть – 2 (3%) та інші

Після завершення виступів із сесійної зали від депутатів обласної Ради та представників громадськості звучала низка питань, які є наразі актуальними та потребують вирішення.

Повернутись Створено: 8 червня 2018 року, 15:25 Переглядів: 759

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація