13 листопада  о 10.00 в приміщенні Чернівецької районної ради (вул. Святомиколаївська, 103/1) заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк проведе особистий прийом громадян

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

За п’ять місяців поточного року поліцією розслідувано майже 3000 кримінальних проваджень, а патрульними розкрито – 559 злочинів Роздрукувати

Сьогодні, 8 червня, відбулася чергова відкрита зустріч  депутатів обласної Ради з керівництвом Управління патрульної поліції у місті Вінниці Департаменту патрульної поліції Національної поліції України та Головного управління Національної поліції у Вінницькій області.

Зібрання відбулось під керівництвом голови обласної Ради Анатолія Олійника.

– Зазначені зустрічі проводяться згідно з вимогами статті 88 Закону України «Про Національну поліцію», відповідно до якої керівники територіальних органів поліції повинні не менше одного разу на два місяці проводити відкриті зустрічі з представниками органів місцевого самоврядування на рівнях областей, районів, міст та сіл з метою налагодження ефективної співпраці між поліцією та органами місцевого самоврядування і населення, – зазначив Анатолій Дмитрович.     

Участь в засіданні також взяли заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, начальник Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Юрій Педос, заступник начальника Управління патрульної поліції у Вінницькій області Департаменту патрульної поліції Національної поліції України, начальник відділу моніторингу та аналітичного забезпечення Олександр Гаркавюк, депутати обласної Ради, керівники обласних комунальних закладів, установ, підприємств, представники Громадської ради при обласній Раді та громадськість.

Виступаючи перед присутніми Юрій Педос поінформував, що на сьогодні в області визначено 54 поліцейських станції, з яких 16 – базові, тобто такі, що мають використовуватися для спільної роботи дільничними офіцерами, групами реагування патрульної поліції, співробітниками інших служб та підрозділів поліції під час забезпечення публічної безпеки та порядку.

– В середньому за добу через спецлінію «102» опрацьовується майже тисяча телефонних дзвінків та, з огляду на сучасні зміни у суспільному розвитку, актуальності набуває професійна майстерність в реагуванні на кримінальні прояви, – сказав Юрій Володимирович. – Впродовж цього року підрозділами поліції закінчено розслідування  майже трьох тисяч кримінальних проваджень, з них спрямовано до суду з обвинувальним актом – дві з половиною тисячі, із яких понад 800 – злочини минулих років. З початку року знешкоджено злочинну діяльність трьох організованих злочинних груп, учасниками яких учинено 12 кримінальних правопорушень, із яких 11 – тяжкі та особливо тяжкі злочини. Встановлено осіб, причетних до вчинення 21 вбивства, 29 тяжких тілесних ушкоджень, у тому числі, 14 що спричинили смерть потерпілого. На 47,7% вдалось досягти позитивних змін в динаміці розбійних нападів, з яких 69,6% розкрито. 

В ході свого виступу Юрій Педос також розповів, що із початку року з незаконного обігу вилучено: 18 пістолетів, 4 гвинтівки, 3 карабіна, 8 обрізів мисливських рушниць, 49 гранат, 6 РПГ, 167 одиниць інших боєприпасів, майже чотири кілограми вибухової речовини, 76 одиниць холодної зброї (дубінки, телескопічні палиці, кастети, ножі, арбалет та нунчаки), понад 11 тисяч набоїв до нарізної зброї.

– З 25 травня по 27 вересня поточного року проводимо оперативно-профілактичне відпрацювання під умовною назвою «Мак», – зазначив Юрій Педос. – Задокументовано 2 нарколабораторії та 19 кримінальних правопорушень, пов’язаних з організацією і утриманням наркопритонів. Усього з незаконного обігу вилучено близько 47 кілограм наркотичних засобів.

Про результати роботи Управління патрульної поліції у Вінницькій області звітував заступник начальника Управління патрульної поліції у Вінницькій області Департаменту патрульної поліції Національної України, начальник відділу моніторингу та аналітичного забезпечення Олександр Гаркавюк.

– Сьогодні спокій громадян нашого міста захищає 358 патрульних, некомплект становить 28 посад. За п’ять місяців 2018 року звільнено 27 працівників та 6 працівників переведені до інших підрозділів НПУ для подальшого проходження служби, – сказав у своєму виступі Олександр В’ячеславович. – За перші п’ять місяців 2018 року патрульним поліцейським призначено 21 815 завдань. Приблизно за добу патрульні опрацьовують 146 завдань. Середній час прибуття складає 8 хв 24 с., середній час обслуговування подій – 52 хв. 43 с. За звітний період складено 2 410 адміністративних протоколів та 14 265 постанов та виписано штрафів на суму 3 696 599 грн.

За п’ять місяців 2018 року вінницькі патрульні розкрили 559 злочинів:

1) Грабежі – 11

2) Крадіжки – 35 

3) Тілесні ушкодження – 54 

4) Незаконне поводження зі зброєю – 42

5) Наркозлочини – 240

6) Підробка документів – 97

7) Знищення або підробка вузлів агрегатів - 34

За звітний період роботи патрульні знайшли 20 осіб, які перебували в розшуку та виявили 1 341 водія у стані сп’яніння. 

Протягом п’яти місяців трапилось 483 матеріальних ДТП (87,5%) та 69 з постраждалими (12,5%), в яких загинули 6 осіб і травмувались 98 осіб. 

Основні види пригод: 

1) наїзд на пішохода – 36 (52%); 

2) зіткнення – 20 (29%); 

3) наїзд на перешкоду – 3 (4%);

4) наїзд на велосипедиста – 3 (4%); 

5) падіння пасажира–4 (6%);

6) перекидання – 1 (2%);

7) наїзд на ТЗ, що стоїть – 2 (3%) та інші

Після завершення виступів із сесійної зали від депутатів обласної Ради та представників громадськості звучала низка питань, які є наразі актуальними та потребують вирішення.

Повернутись Створено: 8 червня 2018 року, 15:25 Переглядів: 547

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація