21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

За п’ять місяців у Вінницькій області зареєстровано 331 дорожньо-транспортну пригоду Роздрукувати

Про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку на території області поінформував начальник Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Юрій Педос.

Зокрема, Юрій Володимирович розповів, що з початку року структурними та територіальними підрозділами ГУНП зареєстровано 76 тис. 651 заяву та повідомлення, з яких 11568 – із ознаками кримінальних правопорушень.

До Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено інформацію про вчинення 9868 кримінальних правопорушень.

– Від злочинних проявів потерпіло 4959 громадян, жертвами скоєних кримінальних правопорушень стали 99 дітей, 1918 жінок, 739 пенсіонерів, 36 іноземців, – розповів під час звіту Юрій Педос.

Впродовж 5 місяців 2017 року ГУНП області надійшло 1004 зверненень громадян.

Також керівник управління Національної поліції у Вінницькій області проінформував про стан розкриття та розслідування кримінальних правопорушень. Так, у звітному періоді до ЄРДР зареєстровано 7050 кримінальних правопорушень.

У розрахунку на 10 тис. населення зареєстровано 44,4 кримінальних правопорушень.

Протягом звітного періоду у провадженні знаходилось 31442 кримінальних провадження, що на 15,2% більше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Зареєстровано (без урахування закритих) 18 умисних вбивст, що на 80% більше, ніж минулого року.

Зафіксовано 27 фактів спричинення тяжких тілесних ушкоджень, що на 28,6% більше у порівнянні з минулим роком.

У ході виступу Юрій Педос розповів і про кримінальні правопорушення у сфері моральності.

– З початку року викрито два факти торгівлі людьми, із яких по одному – особам, що їх вчинили, повідомлено про підозру.

Крім цього, Юрій Володимирович розповів, що у поточному році припинено діяльність організованих злочинних угрупувань, одне з яких із міжрегіональними зв’язками, учасниками ОЗУ скоєно 7 кримінальних правопорушень.

Протягом 5-ти місяців в області неповнолітніми особами вчинено 181 кримінальне правопорушення.

До адміністративної відповідальності притягнуто 1771 особу, з них 251 – неповнолітніх.

Протягом звітного періоду на території Вінницької області зареєстровано 331 дорожньо-транспортну пригоду з потерпілими, під час яких 41 особа загинула та 406 осіб травмовано.

Заслухавши виступ начальника Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Юрія Педоса, депутати мали змогу поставити йому низку питань, на які він відповів. За цей проект рішення проголосувало 58 депутатів.

 

 

Повернутись Створено: 30 червня 2017 року, 13:55 Переглядів: 440

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація