15 липня, о 10.30 в приміщенні обласної Ради (303 каб.) відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв'язків з громадськістю                                                      

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 09.07.2020 р. №177 Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поши ....

  • Уряд продовжив дію адаптивного карантину до 31 липня

    Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні сьогодні, 17 червня, шляхом внесення змін в низку актів Кабінету Міністрів, якими встановлені карантинні обмеження. Відкриваючи засідання Уряду, Прем’єр-міністр України Денис Шмиг ....

За п’ять місяців у Вінницькій області зареєстровано 331 дорожньо-транспортну пригоду Роздрукувати

Про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку на території області поінформував начальник Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Юрій Педос.

Зокрема, Юрій Володимирович розповів, що з початку року структурними та територіальними підрозділами ГУНП зареєстровано 76 тис. 651 заяву та повідомлення, з яких 11568 – із ознаками кримінальних правопорушень.

До Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено інформацію про вчинення 9868 кримінальних правопорушень.

– Від злочинних проявів потерпіло 4959 громадян, жертвами скоєних кримінальних правопорушень стали 99 дітей, 1918 жінок, 739 пенсіонерів, 36 іноземців, – розповів під час звіту Юрій Педос.

Впродовж 5 місяців 2017 року ГУНП області надійшло 1004 зверненень громадян.

Також керівник управління Національної поліції у Вінницькій області проінформував про стан розкриття та розслідування кримінальних правопорушень. Так, у звітному періоді до ЄРДР зареєстровано 7050 кримінальних правопорушень.

У розрахунку на 10 тис. населення зареєстровано 44,4 кримінальних правопорушень.

Протягом звітного періоду у провадженні знаходилось 31442 кримінальних провадження, що на 15,2% більше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Зареєстровано (без урахування закритих) 18 умисних вбивст, що на 80% більше, ніж минулого року.

Зафіксовано 27 фактів спричинення тяжких тілесних ушкоджень, що на 28,6% більше у порівнянні з минулим роком.

У ході виступу Юрій Педос розповів і про кримінальні правопорушення у сфері моральності.

– З початку року викрито два факти торгівлі людьми, із яких по одному – особам, що їх вчинили, повідомлено про підозру.

Крім цього, Юрій Володимирович розповів, що у поточному році припинено діяльність організованих злочинних угрупувань, одне з яких із міжрегіональними зв’язками, учасниками ОЗУ скоєно 7 кримінальних правопорушень.

Протягом 5-ти місяців в області неповнолітніми особами вчинено 181 кримінальне правопорушення.

До адміністративної відповідальності притягнуто 1771 особу, з них 251 – неповнолітніх.

Протягом звітного періоду на території Вінницької області зареєстровано 331 дорожньо-транспортну пригоду з потерпілими, під час яких 41 особа загинула та 406 осіб травмовано.

Заслухавши виступ начальника Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Юрія Педоса, депутати мали змогу поставити йому низку питань, на які він відповів. За цей проект рішення проголосувало 58 депутатів.

 

 

Повернутись Створено: 30 червня 2017 року, 13:55 Переглядів: 531

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація