23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

За п’ять місяців у Вінницькій області зареєстровано 331 дорожньо-транспортну пригоду Роздрукувати

Про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку на території області поінформував начальник Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Юрій Педос.

Зокрема, Юрій Володимирович розповів, що з початку року структурними та територіальними підрозділами ГУНП зареєстровано 76 тис. 651 заяву та повідомлення, з яких 11568 – із ознаками кримінальних правопорушень.

До Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено інформацію про вчинення 9868 кримінальних правопорушень.

– Від злочинних проявів потерпіло 4959 громадян, жертвами скоєних кримінальних правопорушень стали 99 дітей, 1918 жінок, 739 пенсіонерів, 36 іноземців, – розповів під час звіту Юрій Педос.

Впродовж 5 місяців 2017 року ГУНП області надійшло 1004 зверненень громадян.

Також керівник управління Національної поліції у Вінницькій області проінформував про стан розкриття та розслідування кримінальних правопорушень. Так, у звітному періоді до ЄРДР зареєстровано 7050 кримінальних правопорушень.

У розрахунку на 10 тис. населення зареєстровано 44,4 кримінальних правопорушень.

Протягом звітного періоду у провадженні знаходилось 31442 кримінальних провадження, що на 15,2% більше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Зареєстровано (без урахування закритих) 18 умисних вбивст, що на 80% більше, ніж минулого року.

Зафіксовано 27 фактів спричинення тяжких тілесних ушкоджень, що на 28,6% більше у порівнянні з минулим роком.

У ході виступу Юрій Педос розповів і про кримінальні правопорушення у сфері моральності.

– З початку року викрито два факти торгівлі людьми, із яких по одному – особам, що їх вчинили, повідомлено про підозру.

Крім цього, Юрій Володимирович розповів, що у поточному році припинено діяльність організованих злочинних угрупувань, одне з яких із міжрегіональними зв’язками, учасниками ОЗУ скоєно 7 кримінальних правопорушень.

Протягом 5-ти місяців в області неповнолітніми особами вчинено 181 кримінальне правопорушення.

До адміністративної відповідальності притягнуто 1771 особу, з них 251 – неповнолітніх.

Протягом звітного періоду на території Вінницької області зареєстровано 331 дорожньо-транспортну пригоду з потерпілими, під час яких 41 особа загинула та 406 осіб травмовано.

Заслухавши виступ начальника Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Юрія Педоса, депутати мали змогу поставити йому низку питань, на які він відповів. За цей проект рішення проголосувало 58 депутатів.

 

 

Повернутись Створено: 30 червня 2017 року, 13:55 Переглядів: 414

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація