23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

За результатами оперативно-службової діяльності вінницька поліція займає п’яте місце в Україні Роздрукувати

Сьогодні, 6 квітня, в приміщенні обласної Ради відбулася зустріч начальника Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Юрія Педоса із депутатами обласної Ради. Засідання відбулося під керівництвом голови обласної Ради Анатолія Олійника та за участі першого заступника голови обласної Ради Людмили Щербаківської.

– Цього року відбувається перша відкрита зустріч керівництва Головного управління Національної поліції у Вінницькій області згідно із затвердженим графіком, – повідомив Анатолій Олійник. – Захід проходить в рамках виконання статті 88 Закону України «Про національну поліцію», відповідно до якої передбачена взаємодія між керівниками територіальних органів поліції та представниками органів місцевого самоврядування. Такі зустрічі потрібні для того, щоб громадськість була поінформована про стан правопорядку в нашій області.

Про роботу патрульної поліції області присутнім розповів начальник Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Юрій Педос.

– З початку року у Вінницькій області вчинено 15 умисних вбивств, але поряд з цим всі вони розкриті, злочинці затримані та знаходяться в місцях позбавлення волі,– повідомив Юрій Педос. – Хочу зазначити, що багато злочинців, які вчиняють особливо важкі злочини, звільнені з місць позбавлення волі згідно, з так званим, Законом Савченко. Тому необхідно негайно вносити зміни до цього закону і саме в тих статтях, які стосуються вчинення особливо важких злочинів.

Для прикладу Юрій Педос нагадав присутнім про резонансні вбивства, що були вчинені в Ладижині, де було вбито двох жінок та пенсіонерку, що працювала вахтером в гуртожитку. Вони були вчинені зловмисниками, яких з в’язниці було звільнено достроково.

– Аналізуючи оперативну ситуацію, хочу запевнити депутатів і громадськість, що ситуація повністю контрольована, поліцією забезпечується негайне реагування на всі прояви злочинності, – запевнив присутніх керівник Національної поліції області. – Якщо в минулому році розкривалося 22 відсотки злочинів, то цьогоріч вже – 34,8 %. За результатами оперативно-службової діяльності, вінницька поліція займає п’яте місце в Україні.

Також Юрій Володимирович розповів про те, що в районних підрозділах поліції запрацювали групи реагування патрульної поліції, зокрема, вчора було презентовано оновлений сектор патрульної поліції в Могилів-Подільському, який за підтримки місцевої громади отримав належне матеріально-технічне забезпечення.

В ході свого виступу звернув увагу і на профілактичну роботу поліції з дітьми для попередження можливих негативних наслідків їхнього вступу до так званої організації «Синій кит», яка схиляє неповнолітніх до вчинення суїциду. На території Вінниччини, завдяки проведеній роз’яснювальній роботі з вчителями, батьками та дітьми, таких випадків не було.

Окрім звіту Юрій Педос розповів присутнім про заплановані ініціативи, які мають покращити ситуацію з дотримання безпеки в місті та області. Зокрема, облаштування камерами відеонагляду, встановлення на виїзді з м. Вінниці та у прикордонній зоні пунктів поліції, а також відкриття в Головному управлінні поліції цілодобової прозорої варти з прийому громадян, які матимуть змогу у будь-який зручний час звернутися зі скаргами та пропозиціями щодо роботи поліції.

Після того, як начальник Головного управління Національної поліції у Вінницькій області завершив звіт, депутати мали змогу задавати низку важливих питань, що їх хвилювали.

Повернутись Створено: 6 квітня 2017 року, 15:50 Переглядів: 607

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація