Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

За рішенням суду поновлений на посаді головний лікар МСЕК Роздрукувати

На виконання рішення Вінницького міського суду Вінницької області від 17 липня 2014 року голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко 29 липня підписав розпорядження про поновлення ВЛАСЮКА Віктора Васильовича на посаді головного лікаря Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи.

Разом з тим, очільник обласної Ради не погодився з судовим рішенням та спрямував апеляційну скаргу на ухвалу суду. До речі,  в обласну Раду до цього часу надходять скарги на діяльність МСЕК.

Нагадаємо, (http://www.vinrada.gov.ua/peredovij-dosvid-vinnichchini-v-pitanni-priznachennya-golovnih-likariv-zaprovadyat-v-usij-ukraini.htm)  що навіть Міністр охорони здоров’я України Олег Мусій обізнаний із станом корупції в медичних закладах області. Міністр охорони здоров’я України Олег Мусій зазначив: “По Вінниці найбільше скаржилися на головного лікаря експертної комісії, яка видає довідки про інвалідність. Жінка з міста Бар сказала, що у хворої на шизофренію сусідки щороку вимагають 2 тисячі гривень. Чоловік після двох інсультів та операції на серці мав заплатити за групу 3 тисячі доларів. Він не мав таких грошей. Лікарі написали, що здоровий.  Питаю: навіщо платили? Кажуть - бо довідку не видають, а поскаржитися немає кому. Скрізь кругова порука. А взагалі у країні треба міняти все кардинально. Страшно, що відбулася така масштабна революція, загинули люди, а в нас залишилися старі чиновники, старі керівники”.

Повернутись Створено: 30 липня 2014 року, 11:39 Переглядів: 1099

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація