Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

За роки існування Бершадський медичний коледж підготував майже 5 тисяч молодших медичних працівників Роздрукувати

Перебуваючи з робочим візитом в Бершадському районі, голова обласної Ради Анатолій Олійник спільно із заступником керівника виконавчого апарату, депутатом обласної Ради Ігорем Хмілем відвідали Бершадський медичний коледж. Основна мета візиту – ознайомлення з матеріально-технічною базою навчального закладу.

Директор коледжу Катерина Оніщенко провела ознайомлюючий екскурс, під час якого оглянули приміщення гуртожитку, спортивну залу та навчальні кабінети. Вона розповіла, що навчальний корпус побудований в 1967 році.  В окремому корпусі функціонує спортивний зал, гуртожиток в якому мають можливість проживати 120 студентів та їдальня.

– На капітальні видатки кошти протягом останніх п’яти років не виділялись, – каже Катерина Оніщенко. – Потребує капітального ремонту паркан, що практично цілком зруйнований внаслідок стихійного лиха 2015 року, в аварійному стані підлога коридору центрального корпусу, під якою розміщені комунікації. Потребує оновлення покриття майданчику перед навчальним корпусом, фасад навчального корпусу, провести утеплення гуртожитку, облаштувати територію коледжу. На сьогодні в закладі обладнано 3 комп’ютерні класи, які потребують оновлення комп’ютерного забезпечення. Також необхідно дооснастити кабінети доклінічної практики.

Анатолій Дмитрович в свою чергу зазначив, що приїхав до коледжу, аби ознайомитись та проаналізувати ситуацію із матеріально-технічним забезпеченням закладу.

–  Переконався в тому, що спільними зусиллями педагогічних працівників, керівництва закладу, а також меценатів вдається утримувати заклад, але проблеми є, ми їх бачимо, – зауважив Анатолій Олійник. – Для вирішення цих питань будемо вести розмову із службою технічного нагляду, департаментом охорони здоров’я облдержадміністрації, щоб можна було виокремити проблеми та побудувати, так звану «дорожню карту». Потрібно визначити необхідні кроки, які необхідно здійснити, за рахунок державного фонду регіонального розвитку, обласного фонду та з подальшим залученням меценатських коштів.

За роки існування медичний коледж підготував  близько 4 тисяч 759 молодших медичних працівників, які працюють переважно у сільській місцевості  Вінницької та інших областей України.

Навчальний процес навчального закладу здійснює 52 викладача, з яких 32 штатні. Викладачів вищої кваліфікаційної категорії – 17, із них мають педагогічне звання "викладач-методист" – 7, "старший викладач" – 5.

У 2016 – 2017  навчальному році за спеціальністю «Лікувальна справа» навчалось 165 осіб, за спеціальністю «Сестринська справа» – 168 осіб. У 2017 році  заклад закінчили 111 молодших медичних спеціалістів,  із них: 60 фельдшерів та 51 медична сестра.

 

Повернутись Створено: 14 липня 2017 року, 14:59 Переглядів: 1562

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація