23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

За роки існування Бершадський медичний коледж підготував майже 5 тисяч молодших медичних працівників Роздрукувати

Перебуваючи з робочим візитом в Бершадському районі, голова обласної Ради Анатолій Олійник спільно із заступником керівника виконавчого апарату, депутатом обласної Ради Ігорем Хмілем відвідали Бершадський медичний коледж. Основна мета візиту – ознайомлення з матеріально-технічною базою навчального закладу.

Директор коледжу Катерина Оніщенко провела ознайомлюючий екскурс, під час якого оглянули приміщення гуртожитку, спортивну залу та навчальні кабінети. Вона розповіла, що навчальний корпус побудований в 1967 році.  В окремому корпусі функціонує спортивний зал, гуртожиток в якому мають можливість проживати 120 студентів та їдальня.

– На капітальні видатки кошти протягом останніх п’яти років не виділялись, – каже Катерина Оніщенко. – Потребує капітального ремонту паркан, що практично цілком зруйнований внаслідок стихійного лиха 2015 року, в аварійному стані підлога коридору центрального корпусу, під якою розміщені комунікації. Потребує оновлення покриття майданчику перед навчальним корпусом, фасад навчального корпусу, провести утеплення гуртожитку, облаштувати територію коледжу. На сьогодні в закладі обладнано 3 комп’ютерні класи, які потребують оновлення комп’ютерного забезпечення. Також необхідно дооснастити кабінети доклінічної практики.

Анатолій Дмитрович в свою чергу зазначив, що приїхав до коледжу, аби ознайомитись та проаналізувати ситуацію із матеріально-технічним забезпеченням закладу.

–  Переконався в тому, що спільними зусиллями педагогічних працівників, керівництва закладу, а також меценатів вдається утримувати заклад, але проблеми є, ми їх бачимо, – зауважив Анатолій Олійник. – Для вирішення цих питань будемо вести розмову із службою технічного нагляду, департаментом охорони здоров’я облдержадміністрації, щоб можна було виокремити проблеми та побудувати, так звану «дорожню карту». Потрібно визначити необхідні кроки, які необхідно здійснити, за рахунок державного фонду регіонального розвитку, обласного фонду та з подальшим залученням меценатських коштів.

За роки існування медичний коледж підготував  близько 4 тисяч 759 молодших медичних працівників, які працюють переважно у сільській місцевості  Вінницької та інших областей України.

Навчальний процес навчального закладу здійснює 52 викладача, з яких 32 штатні. Викладачів вищої кваліфікаційної категорії – 17, із них мають педагогічне звання "викладач-методист" – 7, "старший викладач" – 5.

У 2016 – 2017  навчальному році за спеціальністю «Лікувальна справа» навчалось 165 осіб, за спеціальністю «Сестринська справа» – 168 осіб. У 2017 році  заклад закінчили 111 молодших медичних спеціалістів,  із них: 60 фельдшерів та 51 медична сестра.

 

Повернутись Створено: 14 липня 2017 року, 14:59 Переглядів: 1522

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація