Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

За сприяння депутата для жителів Вінницького району облаштовано автобусну зупинку Роздрукувати

До депутата обласної Ради, представника ВО «Батьківщина» Олександра Масленнікова звернулась жителька с. Красне Олена Косянець від імені мешканців декількох населених пунктів Вінницького району.

За словами жінки, відсутність кінцевої зупинки у м. Вінниці біля Західного автовокзалу створює певні незручності для пасажирів. Звідти протягом багатьох років щоденно, декілька разів на день, відправляються автобуси на Медвеже Вушко, Некрасове, Широку Греблю, Лисянку, Красне та інші населенні пункти Вінницького району, але облаштованої зупинки досі не було.

Депутат обласної Ради Олександр Масленніков, отримавши звернення, зустрівся із Вінницьким міським головою Сергієм Моргуновим, який дізнавшись про існуючу проблему, запевнив, що невдовзі вона буде вирішена.

Також завдяки клопотанню депутата до справи долучився громадський діяч В’ячеслав Дарморос, який для облаштування зупинки вклав власні кошти в сумі, що складає 18 тис. грн.

Відтак, спільними зусиллями міської влади, депутата обласної Ради від ВО «Батьківщина» Олександра Масленнікова та громадського діяча В’ячеслава Дармороса, біля Західного автовокзалу, де мешканці Вінницького району очікують автобуси, з’явилась нова зупинка, облаштована всіма необхідними зручностями.

Повернутись Створено: 2 листопада 2016 року, 11:28 Переглядів: 630

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація