23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

За сприяння депутата для жителів Вінницького району облаштовано автобусну зупинку Роздрукувати

До депутата обласної Ради, представника ВО «Батьківщина» Олександра Масленнікова звернулась жителька с. Красне Олена Косянець від імені мешканців декількох населених пунктів Вінницького району.

За словами жінки, відсутність кінцевої зупинки у м. Вінниці біля Західного автовокзалу створює певні незручності для пасажирів. Звідти протягом багатьох років щоденно, декілька разів на день, відправляються автобуси на Медвеже Вушко, Некрасове, Широку Греблю, Лисянку, Красне та інші населенні пункти Вінницького району, але облаштованої зупинки досі не було.

Депутат обласної Ради Олександр Масленніков, отримавши звернення, зустрівся із Вінницьким міським головою Сергієм Моргуновим, який дізнавшись про існуючу проблему, запевнив, що невдовзі вона буде вирішена.

Також завдяки клопотанню депутата до справи долучився громадський діяч В’ячеслав Дарморос, який для облаштування зупинки вклав власні кошти в сумі, що складає 18 тис. грн.

Відтак, спільними зусиллями міської влади, депутата обласної Ради від ВО «Батьківщина» Олександра Масленнікова та громадського діяча В’ячеслава Дармороса, біля Західного автовокзалу, де мешканці Вінницького району очікують автобуси, з’явилась нова зупинка, облаштована всіма необхідними зручностями.

Повернутись Створено: 2 листопада 2016 року, 11:28 Переглядів: 663

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація