9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

За сприяння депутата для жителів Вінницького району облаштовано автобусну зупинку Роздрукувати

До депутата обласної Ради, представника ВО «Батьківщина» Олександра Масленнікова звернулась жителька с. Красне Олена Косянець від імені мешканців декількох населених пунктів Вінницького району.

За словами жінки, відсутність кінцевої зупинки у м. Вінниці біля Західного автовокзалу створює певні незручності для пасажирів. Звідти протягом багатьох років щоденно, декілька разів на день, відправляються автобуси на Медвеже Вушко, Некрасове, Широку Греблю, Лисянку, Красне та інші населенні пункти Вінницького району, але облаштованої зупинки досі не було.

Депутат обласної Ради Олександр Масленніков, отримавши звернення, зустрівся із Вінницьким міським головою Сергієм Моргуновим, який дізнавшись про існуючу проблему, запевнив, що невдовзі вона буде вирішена.

Також завдяки клопотанню депутата до справи долучився громадський діяч В’ячеслав Дарморос, який для облаштування зупинки вклав власні кошти в сумі, що складає 18 тис. грн.

Відтак, спільними зусиллями міської влади, депутата обласної Ради від ВО «Батьківщина» Олександра Масленнікова та громадського діяча В’ячеслава Дармороса, біля Західного автовокзалу, де мешканці Вінницького району очікують автобуси, з’явилась нова зупинка, облаштована всіма необхідними зручностями.

Повернутись Створено: 2 листопада 2016 року, 11:28 Переглядів: 761

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація