Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

За сприяння депутата обласної Ради дитяча лікарня отримала операційний мікроскоп та багатофункціональні ліжка Роздрукувати

За сприяння депутата обласної Ради Андрія Ковальова два відділення Вінницької обласної дитячої лікарні отримали два багатофункціональні ліжка, операційний мікроскоп та засоби гігієни.

Ліжка передала ГО «Вінниця безпечне та комфортне місто» з Швеції, а операційний мікроскоп німецького виробництва передали з Австрії.

- Отримавши операційний мікроскоп ми вже сьогодні маємо змогу надавати допомогу дітям з травмою ока на базі нашої лікарні, - розповів головний лікар закладу Василь Паненко. - До цього така можливість була тільки у міській лікарні.

Список необхідного обладнання досить великий, адже лікарням завжди потрібно оновлювати матеріальне забезпечення. Залучити нове медичне обладнання вдалося за допомогою співпраці з владою.

- Ми чітко фокусуємся на першочергових потребах та аналізуємо стан лікарень і потрібно розуміти, що міський бюджет не може забезпечити всім одразу, - каже депутат обласної Ради Андрій Ковальов. - Високотехнологічне обладнання залучити ще важче, але за допомогою співпраці з міжнародними фондами ми знайшли алгоритм, який дозволяє поетапно отримати необхідне для Вінницької області. За весь час роботи більше п’яти медичних закладів отримали необхідне матеріальне забезпечення.

Також за допомогою співпраці лікарні та місцевої і обласної влади медичний заклад залучив значні кошти на ремонт приміщень та оновлення матеріально-технічної бази.

Повернутись Створено: 3 листопада 2017 року, 10:59 Переглядів: 500

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація