9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

За сприяння депутата обласної Ради дитяча лікарня отримала операційний мікроскоп та багатофункціональні ліжка Роздрукувати

За сприяння депутата обласної Ради Андрія Ковальова два відділення Вінницької обласної дитячої лікарні отримали два багатофункціональні ліжка, операційний мікроскоп та засоби гігієни.

Ліжка передала ГО «Вінниця безпечне та комфортне місто» з Швеції, а операційний мікроскоп німецького виробництва передали з Австрії.

- Отримавши операційний мікроскоп ми вже сьогодні маємо змогу надавати допомогу дітям з травмою ока на базі нашої лікарні, - розповів головний лікар закладу Василь Паненко. - До цього така можливість була тільки у міській лікарні.

Список необхідного обладнання досить великий, адже лікарням завжди потрібно оновлювати матеріальне забезпечення. Залучити нове медичне обладнання вдалося за допомогою співпраці з владою.

- Ми чітко фокусуємся на першочергових потребах та аналізуємо стан лікарень і потрібно розуміти, що міський бюджет не може забезпечити всім одразу, - каже депутат обласної Ради Андрій Ковальов. - Високотехнологічне обладнання залучити ще важче, але за допомогою співпраці з міжнародними фондами ми знайшли алгоритм, який дозволяє поетапно отримати необхідне для Вінницької області. За весь час роботи більше п’яти медичних закладів отримали необхідне матеріальне забезпечення.

Також за допомогою співпраці лікарні та місцевої і обласної влади медичний заклад залучив значні кошти на ремонт приміщень та оновлення матеріально-технічної бази.

Повернутись Створено: 3 листопада 2017 року, 10:59 Переглядів: 592

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація