23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

За сприяння депутата обласної Ради Геннадія Мазура відремонтовано дорогу до села Тростянчик Роздрукувати

У 2015 році Тростянецький дорожно-ремонтний пункт витратив на ямковий ремонт доріг близько півтори тисячі тонн асфальту, із них 520 були спонсорські:  450 тонн отримали від Вінницької птахофабрики, 90 тонн  надали будянські землевласники («Чарівна нива» і «Кристал»), 17 тонн –  від себе особисто купив на дорогу до Тростянчика депутат обласної Ради Геннадій Мазур.

Фіналом у наведенні ладу на автошляхах Тростянецького району став саме ремонт дороги на Тростянчик. Це стало можливим завдяки депутатові обласної Ради Геннадію Мазуру, який віднайшов кошти на придбання 24 тонн асфальту. Геннадій Мазур також забезпечив пальним, щоб привезти асфальт до місця виконання робіт. Крям того, опікуючись Тростянецьким районом, як депутат обласної Ради, протягом 2015 року придбав ще 17 тонн асфальту для ямкового ремонту доріг.

Геннадій Мазур зазначає, що крім поточного ремонту, необхідно звернути увагу на ділянку шляху від Крижополя до Бершадського району, щоб капітально відремонтувати ту частину дороги, яка вкрай зруйнована і є найбільш небезпечною.  Необхідно стежити за тим, щоб були безпечними дороги, стояли на своїх місцях знаки, були  погрейдеровані та викошені узбіччя. На узбіччях, де вони завищені, необхідно познімати грунт,  бо через ці завищення, які виникли внаслідок хаотичного будівництва газо- і водопроводів,  підтоплюються проїжджа частина. Такі ділянки дороги є по всьому району, серед них найбільш проблемні – у Летківці, Олександрівці, Демківці, Ободівці, Будах.

Разом з тим, Тростянецька районна дорожна автослужба разом з благодійниками робить все можливе, щоб шляхи дійсно були придатними для їзди, принаймні не руйнувалися ще більше, ніж є.

Повернутись Створено: 19 січня 2016 року, 15:56 Переглядів: 1400

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація