23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

За сприяння депутата обласної Ради Ігоря Лещенка вінничани гідно виступили на Чемпіонаті України Роздрукувати

Депутат Вінницької обласної ради, директор ВП «Птахофабрика «Вінницький бройлер» Ігор Лещенко  є майстром спорту міжнародного класу та неодноразовим чемпіоном світу та Європи з жиму лежачи. Він не лише продовжує особисто виступати у спортивних змаганнях, але й власним прикладом, порадами та спонсорською допомогою сприяє розвитку спорту.

Підприємство, яким керує Ігор Васильович,  має потенціал не лише у виробничих потужностях, але й у спортивних здобутках його працівників. Про розвиток спорту на птахофабриці дбають. Ознакою того є не лише створення у Ладижині одного із найсучасніших спортивних клубів - «Ряба Gym», де можуть займатися, як працівники підприємства  і всі охочі, так і проведення щорічної Спартакіади між філіями птахофабрики і участь спортсменів у всеукраїнських та міжнародних змаганнях.

2-3 квітня команда з Ладижина брала участь у 8-му Чемпіонаті України з жиму лежачи, який проводився у Черкасах Українською бездопінговую федерацією пауерліфтингу (WDFPF).

      160 спортсменів із 16 областей України демонстрували свою силу, змагаючись за звання чемпіонів країни. З Ладижина у змаганнях брала участь команда з 6 чоловік, п’ятеро з яких є працівниками «Вінницької птахофабрики» і один представником Ладижинської ТЕС. Окрім того, саме ладижинські спортсмени були єдиною командою, яка представляла на чемпіонаті Вінницьку область.

- Я задоволений виступом наших хлопців. Вони гідно представили на чемпіонаті нашу область, місто Ладижин і рідне підприємство. Особливо хочу відзначити та поставити у приклад Михайла Руренка. У 51 рік він став чемпіоном України. Це показово, заслуговує на повагу та демонструє, що спортом потрібно займатися і можливо досягати вершин у будь-якому віці, - зазначив Ігор Лещенко.

Виступ наших атлетів був гідним – у заліку два «золота» та два «срібла». Попереду у ладижинських спортсменів ще багато змагань. 14 квітня у Ладижині відбудеться турнір з багатоповторного жиму власної ваги серед працівників всіх філій «Вінницької птахофабрики». Також команда вже почала підготовку до Кубку Чорного моря, який пройде у червні у Білгород-Дністровському та до Кубку України, який відбудеться у листопаді в Маріуполі. А Ігор Лещенко планує виступити на Чемпіонаті Європи у Амстердамі у вересні.

Повернутись Створено: 6 квітня 2016 року, 16:51 Переглядів: 1217

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація