13 листопада  о 10.00 в приміщенні Чернівецької районної ради (вул. Святомиколаївська, 103/1) заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк проведе особистий прийом громадян

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

За сприяння депутата обласної Ради Ігоря Лещенка вінничани гідно виступили на Чемпіонаті України Роздрукувати

Депутат Вінницької обласної ради, директор ВП «Птахофабрика «Вінницький бройлер» Ігор Лещенко  є майстром спорту міжнародного класу та неодноразовим чемпіоном світу та Європи з жиму лежачи. Він не лише продовжує особисто виступати у спортивних змаганнях, але й власним прикладом, порадами та спонсорською допомогою сприяє розвитку спорту.

Підприємство, яким керує Ігор Васильович,  має потенціал не лише у виробничих потужностях, але й у спортивних здобутках його працівників. Про розвиток спорту на птахофабриці дбають. Ознакою того є не лише створення у Ладижині одного із найсучасніших спортивних клубів - «Ряба Gym», де можуть займатися, як працівники підприємства  і всі охочі, так і проведення щорічної Спартакіади між філіями птахофабрики і участь спортсменів у всеукраїнських та міжнародних змаганнях.

2-3 квітня команда з Ладижина брала участь у 8-му Чемпіонаті України з жиму лежачи, який проводився у Черкасах Українською бездопінговую федерацією пауерліфтингу (WDFPF).

      160 спортсменів із 16 областей України демонстрували свою силу, змагаючись за звання чемпіонів країни. З Ладижина у змаганнях брала участь команда з 6 чоловік, п’ятеро з яких є працівниками «Вінницької птахофабрики» і один представником Ладижинської ТЕС. Окрім того, саме ладижинські спортсмени були єдиною командою, яка представляла на чемпіонаті Вінницьку область.

- Я задоволений виступом наших хлопців. Вони гідно представили на чемпіонаті нашу область, місто Ладижин і рідне підприємство. Особливо хочу відзначити та поставити у приклад Михайла Руренка. У 51 рік він став чемпіоном України. Це показово, заслуговує на повагу та демонструє, що спортом потрібно займатися і можливо досягати вершин у будь-якому віці, - зазначив Ігор Лещенко.

Виступ наших атлетів був гідним – у заліку два «золота» та два «срібла». Попереду у ладижинських спортсменів ще багато змагань. 14 квітня у Ладижині відбудеться турнір з багатоповторного жиму власної ваги серед працівників всіх філій «Вінницької птахофабрики». Також команда вже почала підготовку до Кубку Чорного моря, який пройде у червні у Білгород-Дністровському та до Кубку України, який відбудеться у листопаді в Маріуполі. А Ігор Лещенко планує виступити на Чемпіонаті Європи у Амстердамі у вересні.

Повернутись Створено: 6 квітня 2016 року, 16:51 Переглядів: 1244

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація