Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 09.07.2020 р. №177 Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поши ....

  • Уряд продовжив дію адаптивного карантину до 31 липня

    Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні сьогодні, 17 червня, шляхом внесення змін в низку актів Кабінету Міністрів, якими встановлені карантинні обмеження. Відкриваючи засідання Уряду, Прем’єр-міністр України Денис Шмиг ....

За сприяння депутата обласної Ради Ігоря Лещенка вінничани гідно виступили на Чемпіонаті України Роздрукувати

Депутат Вінницької обласної ради, директор ВП «Птахофабрика «Вінницький бройлер» Ігор Лещенко  є майстром спорту міжнародного класу та неодноразовим чемпіоном світу та Європи з жиму лежачи. Він не лише продовжує особисто виступати у спортивних змаганнях, але й власним прикладом, порадами та спонсорською допомогою сприяє розвитку спорту.

Підприємство, яким керує Ігор Васильович,  має потенціал не лише у виробничих потужностях, але й у спортивних здобутках його працівників. Про розвиток спорту на птахофабриці дбають. Ознакою того є не лише створення у Ладижині одного із найсучасніших спортивних клубів - «Ряба Gym», де можуть займатися, як працівники підприємства  і всі охочі, так і проведення щорічної Спартакіади між філіями птахофабрики і участь спортсменів у всеукраїнських та міжнародних змаганнях.

2-3 квітня команда з Ладижина брала участь у 8-му Чемпіонаті України з жиму лежачи, який проводився у Черкасах Українською бездопінговую федерацією пауерліфтингу (WDFPF).

      160 спортсменів із 16 областей України демонстрували свою силу, змагаючись за звання чемпіонів країни. З Ладижина у змаганнях брала участь команда з 6 чоловік, п’ятеро з яких є працівниками «Вінницької птахофабрики» і один представником Ладижинської ТЕС. Окрім того, саме ладижинські спортсмени були єдиною командою, яка представляла на чемпіонаті Вінницьку область.

- Я задоволений виступом наших хлопців. Вони гідно представили на чемпіонаті нашу область, місто Ладижин і рідне підприємство. Особливо хочу відзначити та поставити у приклад Михайла Руренка. У 51 рік він став чемпіоном України. Це показово, заслуговує на повагу та демонструє, що спортом потрібно займатися і можливо досягати вершин у будь-якому віці, - зазначив Ігор Лещенко.

Виступ наших атлетів був гідним – у заліку два «золота» та два «срібла». Попереду у ладижинських спортсменів ще багато змагань. 14 квітня у Ладижині відбудеться турнір з багатоповторного жиму власної ваги серед працівників всіх філій «Вінницької птахофабрики». Також команда вже почала підготовку до Кубку Чорного моря, який пройде у червні у Білгород-Дністровському та до Кубку України, який відбудеться у листопаді в Маріуполі. А Ігор Лещенко планує виступити на Чемпіонаті Європи у Амстердамі у вересні.

Повернутись Створено: 6 квітня 2016 року, 16:51 Переглядів: 1380

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація