23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

За сприяння депутата обласної Ради Олександра Крученюка вийшла книга «Спогади про Поділля 1898-1919» Роздрукувати

За сприяння депутата обласної Ради, керівника Хмільницької районної організації БПП Олександра Крученюка видано книгу Гелени (Лєти) Кутиловської з Кумановець «Спогади про Поділля 1898-1919». Презентація книги пройшла у залі Хмільницького районного Будинку культури.

Едуард Амонс із Хмільника знайшов книгу польської авторки в Інтернеті. Його друзі привезли антикварне польське видання. Краєзнавець і педагог Василь Маринич безкоштовно переклав книгу українською мовою. І у 2013 році текст розмістили в електронному вигляді на сайті бібліотеки.  

- Сьогодні молодь користується і комп’ютерною технікою, і Інтернетом, - сказав Олександр Крученюк. - Старшому поколінню більш складно звикнути до технічного прогресу. Тому дуже хотілося, щоб ця книга вийшла українською мовою для краян, для нинішнього і майбутніх поколінь. Тому я підтримав ідею і допоміг книзі побачити світ за сприяння Вінницької облдержадміністрації та Вінницької обласної Ради.

У книзі розповідається про щоденне життя польського маєтку на околицях, життя родини, товариство, домашню освіту, традиції та звичаї, полювання, стосунки двору з українським селом, а також відлуння світової війни на теренах Поділля та дуже довгу дорогу до Польщі. Зокрема, в розділі «Опис поміщицьких маєтків» подаються відомості про маєтки, які існували в хмільницькому краї до революційних подій 1917-1920 рр., який зібрав в архівах і переклав з польської на українську мову Василь Маринич.

Повернутись Створено: 8 лютого 2017 року, 09:57 Переглядів: 712

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація