Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

За сприяння депутата обласної Ради школи отримали комп’ютери Роздрукувати

Днями депутат обласної Ради від Радикальної партії Олега Ляшка Сергій Кривешко завітав у дві школи свого виборчого округу, аби вручити  комп’ютери, які заклади отримали за його безпосередньої підтримки.

Китай постачає техніку в Україну для навчальних закладів згідно з освітньою міжурядовою програмою між нашою країною та КНР, задля  підтримки освіти та науки на Україні. За  рахунок бюджетних коштів на ПК встановлено ліцензійні версії операційної системи Microsoft Windows 10  Professional, пакети офісного програмного забезпечення Microsoft Office та  антивірусне програмне забезпечення. Розподіл персональних комп’ютерів по  Україні здійснювався пропорційно до  кількості учнів у  кожному з регіонів.

За підтримки Сергія Кривешка нові комп’ютери отримали Писарівська ЗОШ І-ІІІ ст. (5 шт.) та Комарівський НВК: ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ (4 шт.).

– Як тільки я дізнався про цю міжурядову програму, одразу почав активну діяльність, аби школи мого округу змогли отримати нову техніку, – розповідає Сергій Кривешко. - Довелось докласти максимум зусиль, адже комп’ютерів надійшло не стільки, щоб на сьогодні забезпечити потреби наших навчальних закладів. Я знаю, що майже кожна школа сьогодні потребує нової техніки, адже технічний прогрес дуже швидкий і комп’ютери в ідеалі потрібно оновлювати кожних декілька років, але, на жаль, поки що для наших навчальних закладів це недоступно.

Директор Писарівської школи Сергій Творун подякував депутату за сприяння у придбанні техніки.

– У нас в наявності були лише дуже старі ПК, які вже навіть становили небезпеку для здоров’я дітей, – наголосив керівник закладу. - Тому ми постійно звертались, аби нам виділили нову техніку, але жодної реакції не було, а сьогодні ми, нарешті, маємо бажане. Також нещодавно, завдячуючи депутату обласної Ради, ми отримали з бюджету району більше сорока тисяч гривень, за які придбали проектор та звукопідсилювальну апаратуру, оргтехніку. Відтак, ми щиро дякуємо Сергію Сергійовичу за сприяння у вирішенні наших проблемних питань.

У Комарівському НВК: ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ також досить довго чекали на оновлення комп’ютерного обладнання, яким користувалися більше десяти років.

Директор Віктор Мураховський висловив вдячність від себе та від педагогічного колективу обранцю громади за сприяння в тому, аби саме їхній заклад отримав нові комп’ютери.

Сергій Кривешко побажав учням НВК, аби вони старанно навчались і в майбутньому стали достойними громадянами нашої держави.

Джерело: Вінницька регіональна газета «Подільська зоря»

Повернутись Створено: 26 січня 2017 року, 16:12 Переглядів: 744

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація