15 липня, о 10.30 в приміщенні обласної Ради (303 каб.) відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв'язків з громадськістю                                                      

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 09.07.2020 р. №177 Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поши ....

  • Уряд продовжив дію адаптивного карантину до 31 липня

    Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні сьогодні, 17 червня, шляхом внесення змін в низку актів Кабінету Міністрів, якими встановлені карантинні обмеження. Відкриваючи засідання Уряду, Прем’єр-міністр України Денис Шмиг ....

За сприяння депутата обласної Ради школи отримали комп’ютери Роздрукувати

Днями депутат обласної Ради від Радикальної партії Олега Ляшка Сергій Кривешко завітав у дві школи свого виборчого округу, аби вручити  комп’ютери, які заклади отримали за його безпосередньої підтримки.

Китай постачає техніку в Україну для навчальних закладів згідно з освітньою міжурядовою програмою між нашою країною та КНР, задля  підтримки освіти та науки на Україні. За  рахунок бюджетних коштів на ПК встановлено ліцензійні версії операційної системи Microsoft Windows 10  Professional, пакети офісного програмного забезпечення Microsoft Office та  антивірусне програмне забезпечення. Розподіл персональних комп’ютерів по  Україні здійснювався пропорційно до  кількості учнів у  кожному з регіонів.

За підтримки Сергія Кривешка нові комп’ютери отримали Писарівська ЗОШ І-ІІІ ст. (5 шт.) та Комарівський НВК: ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ (4 шт.).

– Як тільки я дізнався про цю міжурядову програму, одразу почав активну діяльність, аби школи мого округу змогли отримати нову техніку, – розповідає Сергій Кривешко. - Довелось докласти максимум зусиль, адже комп’ютерів надійшло не стільки, щоб на сьогодні забезпечити потреби наших навчальних закладів. Я знаю, що майже кожна школа сьогодні потребує нової техніки, адже технічний прогрес дуже швидкий і комп’ютери в ідеалі потрібно оновлювати кожних декілька років, але, на жаль, поки що для наших навчальних закладів це недоступно.

Директор Писарівської школи Сергій Творун подякував депутату за сприяння у придбанні техніки.

– У нас в наявності були лише дуже старі ПК, які вже навіть становили небезпеку для здоров’я дітей, – наголосив керівник закладу. - Тому ми постійно звертались, аби нам виділили нову техніку, але жодної реакції не було, а сьогодні ми, нарешті, маємо бажане. Також нещодавно, завдячуючи депутату обласної Ради, ми отримали з бюджету району більше сорока тисяч гривень, за які придбали проектор та звукопідсилювальну апаратуру, оргтехніку. Відтак, ми щиро дякуємо Сергію Сергійовичу за сприяння у вирішенні наших проблемних питань.

У Комарівському НВК: ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ також досить довго чекали на оновлення комп’ютерного обладнання, яким користувалися більше десяти років.

Директор Віктор Мураховський висловив вдячність від себе та від педагогічного колективу обранцю громади за сприяння в тому, аби саме їхній заклад отримав нові комп’ютери.

Сергій Кривешко побажав учням НВК, аби вони старанно навчались і в майбутньому стали достойними громадянами нашої держави.

Джерело: Вінницька регіональна газета «Подільська зоря»

Повернутись Створено: 26 січня 2017 року, 16:12 Переглядів: 809

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація