13 листопада  о 10.00 в приміщенні Чернівецької районної ради (вул. Святомиколаївська, 103/1) заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк проведе особистий прийом громадян

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

За сприяння депутата обласної Ради школи отримали комп’ютери Роздрукувати

Днями депутат обласної Ради від Радикальної партії Олега Ляшка Сергій Кривешко завітав у дві школи свого виборчого округу, аби вручити  комп’ютери, які заклади отримали за його безпосередньої підтримки.

Китай постачає техніку в Україну для навчальних закладів згідно з освітньою міжурядовою програмою між нашою країною та КНР, задля  підтримки освіти та науки на Україні. За  рахунок бюджетних коштів на ПК встановлено ліцензійні версії операційної системи Microsoft Windows 10  Professional, пакети офісного програмного забезпечення Microsoft Office та  антивірусне програмне забезпечення. Розподіл персональних комп’ютерів по  Україні здійснювався пропорційно до  кількості учнів у  кожному з регіонів.

За підтримки Сергія Кривешка нові комп’ютери отримали Писарівська ЗОШ І-ІІІ ст. (5 шт.) та Комарівський НВК: ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ (4 шт.).

– Як тільки я дізнався про цю міжурядову програму, одразу почав активну діяльність, аби школи мого округу змогли отримати нову техніку, – розповідає Сергій Кривешко. - Довелось докласти максимум зусиль, адже комп’ютерів надійшло не стільки, щоб на сьогодні забезпечити потреби наших навчальних закладів. Я знаю, що майже кожна школа сьогодні потребує нової техніки, адже технічний прогрес дуже швидкий і комп’ютери в ідеалі потрібно оновлювати кожних декілька років, але, на жаль, поки що для наших навчальних закладів це недоступно.

Директор Писарівської школи Сергій Творун подякував депутату за сприяння у придбанні техніки.

– У нас в наявності були лише дуже старі ПК, які вже навіть становили небезпеку для здоров’я дітей, – наголосив керівник закладу. - Тому ми постійно звертались, аби нам виділили нову техніку, але жодної реакції не було, а сьогодні ми, нарешті, маємо бажане. Також нещодавно, завдячуючи депутату обласної Ради, ми отримали з бюджету району більше сорока тисяч гривень, за які придбали проектор та звукопідсилювальну апаратуру, оргтехніку. Відтак, ми щиро дякуємо Сергію Сергійовичу за сприяння у вирішенні наших проблемних питань.

У Комарівському НВК: ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ також досить довго чекали на оновлення комп’ютерного обладнання, яким користувалися більше десяти років.

Директор Віктор Мураховський висловив вдячність від себе та від педагогічного колективу обранцю громади за сприяння в тому, аби саме їхній заклад отримав нові комп’ютери.

Сергій Кривешко побажав учням НВК, аби вони старанно навчались і в майбутньому стали достойними громадянами нашої держави.

Джерело: Вінницька регіональна газета «Подільська зоря»

Повернутись Створено: 26 січня 2017 року, 16:12 Переглядів: 661

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація