9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

За сприяння депутата обласної Ради відбудеться шаховий турнір Роздрукувати

У Могилеві-Подільському 24-26 листопада відбудеться особиста першість міста з шахів серед школярів. Організатором змагань виступила дитяча шахова школа «Вацак», яку було відкрито у вересні цього року на базі міського Будинку школярів.

- Учасниками змагань можуть стати всі, хто любить грати в найкращу гру інтелекту. Умовами турніру передбачено визначення переможця в індивідуальному заліку в двох групах: серед учнів 1-4 класів та 5-9 класів. Але всі, без винятку, учасники отримають подарунки, пам’ятні сувеніри та солодкі сюрпризи від Кондитерського Дому «Вацак». Дякуючи тренерам дитячої школи «Вацак», зокрема, Валерію Горобцю, його вихованці вже за два місяці підготовлені до змагань, – розповів депутат обласної Ради Геннадій Вацак.

Окрім того, не лише для учасників, але й для вболівальників турніру кондитери обіцяють спеціально виготовити «шаховий» торт-гігант.

Шахові баталії триватимуть впродовж трьох днів і організатори переконані, що ці «розумові бої» не дадуть нудьгувати жодному учаснику заходу.

Повернутись Створено: 16 листопада 2016 року, 16:59 Переглядів: 884

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація