23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

За сприяння депутата обласної Ради вінницькі старшокласники побували у Верховній Раді України Роздрукувати

Днями старшокласники десяти шкіл району та м.Вінниці отримали чудовий подарунок від депутата Вінницької обласної Ради Сергія Кривешка – екскурсійну поїздку до Верховної Ради України.

6 грудня до столиці вирушив автобус, заповнений дітьми з Вінницько-хутірського, Комарівського, Сокиринецького, Писарівського, Щітецького, Хижинецького, Іванівського навчальних закладів та СЗШ № 19, № 12, №27 м. Вінниці. Хлопці та дівчата з нетерпінням чекали на цю екскурсію, адже потрапити до Верховної Ради України не так просто, однак, завдячуючи зусиллям Сергія Кривешка, їм це вдалось.

Старшокласники потрапили до Верховної Ради якраз під час вечірнього засідання. Спочатку екскурсовод ознайомила їх із історією будівлі, потім діти оглянули картину Державотворення розміром 2 на 5 метри, на якій зображений історичні події 24 серпня 1991 року, коли обранці проголосували за незалежність України, а після того занесли до зали  великий прапор України  і накрили ним  трибуну.

Із сесійної зали до дітей вийшов лідер Радикальної партії Олег Ляшко. Поспілкувавшись із молоддю, він наголосив на тому, що для учнів сьогодні найголовнішим є гарні результати у навчанні. Адже можливо хтось із них через роки повернеться до Верховної Ради України вже в статусі народного обранця.

– Це цілком реально, адже у мене теж є фото багаторічної давнини, на якому я, будучи учнем, також сфотографувався тут, біля будівлі парламенту. І ось сьогодні я стою перед вами як народний депутат. Тож не має нічого неможливого, ідіть впевнено до своєї мети, добре навчайтесь і все у вас вийде, - наголосив Олег Ляшко.

Цього дня у приміщенні парламенту проходив благодійний ярмарок виробів ручної роботи, де відбулась зустріч дітей із Вінниччини ще з одним народним депутатом від Радикальної партії Олега Ляшка – відомим  плавцем, Заслуженим майстром спорту України, срібним призером  Олімпійських ігор, чемпіоном світу та Європи з плавання – Денисом Силантьєвим. Із ним старшокласники також поспілкувались і отримали фото на згадку про зустріч із видатним спортсменом.

Затим хлопці та дівчата оглянули залу для преси та сесійну залу, де тривало засідання, на якому були присутні усі міністри.

– Поїздка дуже сподобалась, найбільше вразило приміщення сесійної зали. А ще, як бонус, ми отримали можливість оглянути виставку прекрасних робіт народних майстрів, – поділилась враженнями Тетяна Цьомик, учениця 11 класу с. Писарівки.

 – Вразила відкритість народних депутатів, Олег Ляшко просто підійшов до нас та спілкувався і фотографувався з нами, – розповіла Тетяна Сулима, одинадцятикласниця с. Хижинці.

Всі учасники екскурсії висловловили щирі слова вдячності депутату обласної Ради Сергію Кривешку за такий подарунок – за цікаву й змістовну поїздку до Верховної Ради України. 

Повернутись Створено: 12 грудня 2016 року, 16:05 Переглядів: 624

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація