12 листопада, о 14.00 в приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

За сприяння депутата обласної Ради вінницькі старшокласники побували у Верховній Раді України Роздрукувати

Днями старшокласники десяти шкіл району та м.Вінниці отримали чудовий подарунок від депутата Вінницької обласної Ради Сергія Кривешка – екскурсійну поїздку до Верховної Ради України.

6 грудня до столиці вирушив автобус, заповнений дітьми з Вінницько-хутірського, Комарівського, Сокиринецького, Писарівського, Щітецького, Хижинецького, Іванівського навчальних закладів та СЗШ № 19, № 12, №27 м. Вінниці. Хлопці та дівчата з нетерпінням чекали на цю екскурсію, адже потрапити до Верховної Ради України не так просто, однак, завдячуючи зусиллям Сергія Кривешка, їм це вдалось.

Старшокласники потрапили до Верховної Ради якраз під час вечірнього засідання. Спочатку екскурсовод ознайомила їх із історією будівлі, потім діти оглянули картину Державотворення розміром 2 на 5 метри, на якій зображений історичні події 24 серпня 1991 року, коли обранці проголосували за незалежність України, а після того занесли до зали  великий прапор України  і накрили ним  трибуну.

Із сесійної зали до дітей вийшов лідер Радикальної партії Олег Ляшко. Поспілкувавшись із молоддю, він наголосив на тому, що для учнів сьогодні найголовнішим є гарні результати у навчанні. Адже можливо хтось із них через роки повернеться до Верховної Ради України вже в статусі народного обранця.

– Це цілком реально, адже у мене теж є фото багаторічної давнини, на якому я, будучи учнем, також сфотографувався тут, біля будівлі парламенту. І ось сьогодні я стою перед вами як народний депутат. Тож не має нічого неможливого, ідіть впевнено до своєї мети, добре навчайтесь і все у вас вийде, - наголосив Олег Ляшко.

Цього дня у приміщенні парламенту проходив благодійний ярмарок виробів ручної роботи, де відбулась зустріч дітей із Вінниччини ще з одним народним депутатом від Радикальної партії Олега Ляшка – відомим  плавцем, Заслуженим майстром спорту України, срібним призером  Олімпійських ігор, чемпіоном світу та Європи з плавання – Денисом Силантьєвим. Із ним старшокласники також поспілкувались і отримали фото на згадку про зустріч із видатним спортсменом.

Затим хлопці та дівчата оглянули залу для преси та сесійну залу, де тривало засідання, на якому були присутні усі міністри.

– Поїздка дуже сподобалась, найбільше вразило приміщення сесійної зали. А ще, як бонус, ми отримали можливість оглянути виставку прекрасних робіт народних майстрів, – поділилась враженнями Тетяна Цьомик, учениця 11 класу с. Писарівки.

 – Вразила відкритість народних депутатів, Олег Ляшко просто підійшов до нас та спілкувався і фотографувався з нами, – розповіла Тетяна Сулима, одинадцятикласниця с. Хижинці.

Всі учасники екскурсії висловловили щирі слова вдячності депутату обласної Ради Сергію Кривешку за такий подарунок – за цікаву й змістовну поїздку до Верховної Ради України. 

Повернутись Створено: 12 грудня 2016 року, 16:05 Переглядів: 657

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація