9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

За сприяння депутата Олександра Васильчука відновили пам’ятник Невідомому солдату Роздрукувати

У Бершаді, на місцевому кладовищі, за сприяння депутата обласної Ради Олександра Васильчука та місцевого мецената відновили пам’ятник Невідомому солдату.  

- У цій братській могилі поховано до 12 солдат, - розповів Олександр Васильчук. - Вони загинули під час боїв за Бершадь. Тоді німці при відступі сховалися неподалік, у дзоті. Звідти і розстрілювали наших солдат. Могила довгий час була у занедбаному стані. Звернувся до місцевого мецената (він попросив не називати його прізвище) і він виділив кошти для реконструкції.

Ремонт пам’ятника обійшовся у 15 тисяч гривень. Депутат зазначив, що спочатку місцеві жителі звернулися з проханням відновити пам’ятник до місцевої влади, але допомоги не дочекалися. Тому почали шукати мецената.

- Хто саме похований у цій братській могилі – ми точно не знаємо. І зараз дізнатися про це буде важко, адже архіви знаходяться у Подільскому військовому архіві, що у Московській області. Але пам’ять не вибіркова, вона спільна. Дякуємо невідомим воїнам за перемогу, - додав Олександр Васильчук.

Повернутись Створено: 12 травня 2017 року, 16:12 Переглядів: 627

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація