23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

За сприяння депутата Олександра Васильчука відновили пам’ятник Невідомому солдату Роздрукувати

У Бершаді, на місцевому кладовищі, за сприяння депутата обласної Ради Олександра Васильчука та місцевого мецената відновили пам’ятник Невідомому солдату.  

- У цій братській могилі поховано до 12 солдат, - розповів Олександр Васильчук. - Вони загинули під час боїв за Бершадь. Тоді німці при відступі сховалися неподалік, у дзоті. Звідти і розстрілювали наших солдат. Могила довгий час була у занедбаному стані. Звернувся до місцевого мецената (він попросив не називати його прізвище) і він виділив кошти для реконструкції.

Ремонт пам’ятника обійшовся у 15 тисяч гривень. Депутат зазначив, що спочатку місцеві жителі звернулися з проханням відновити пам’ятник до місцевої влади, але допомоги не дочекалися. Тому почали шукати мецената.

- Хто саме похований у цій братській могилі – ми точно не знаємо. І зараз дізнатися про це буде важко, адже архіви знаходяться у Подільскому військовому архіві, що у Московській області. Але пам’ять не вибіркова, вона спільна. Дякуємо невідомим воїнам за перемогу, - додав Олександр Васильчук.

Повернутись Створено: 12 травня 2017 року, 16:12 Переглядів: 497

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація