23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

За сприяння депутата у селі встановлені нові електроопори Роздрукувати

Мешканці Пултівецької територіальної громади, зокрема, с. Махнівки, котрі проживають по вул. Чкалова, роками намагаються вирішити питання заміни аварійних електроопор. Люди звертались до голови громади Зої Заверухи, яка, в свою чергу, писала листи до Замостянських МЕМ, але у відповідь отримувала лише відписки – коштів немає. Відтак, вирішили звернутись за допомогою до депутата обласної Ради Олександра Масленнікова.

– Отримавши звернення, я написав запит до районної ради із проханням виділити кошти на заміну електроопор, - розповідає Олександр Георгійович. Постійно опікуючись цим питанням, у співпраці із очільницею громади, врешті-решт вдалось його вирішити. Із районного бюджету було виділено близько 200 тисяч гривень на виконання зазначених робіт. Наразі вже триває заміна опор на нові.

 – Добре, що є у владі такі люди, як Олександр Масленніков. Він постійно опікується проблемами громад свого виборчого округу. Коли ми писали йому звернення, не дуже сподівались на швидку реакцію, відтак, були приємно здивовані, що в такий короткий термін вдалось вирішити проблему яка турбувала нас роками. Ми дуже вдячні йому за це, - наголосила мешканка села Катерина Хавтирко.

 – Вже п’ятий рік працюю сільським головою, – розповідає Зоя Заверуха. – Протягом всіх цих років до мене звертались мешканці вулиці Чкалова. Але поки до справи не взявся наш обласний депутат, на жаль, зрушити її з місця ми не могли. І ось сьогодні бачимо результат роботи –  це нові стовпи, змонтовані сучасні ліхтарі вуличного освітлення, чого раніше тут не було. Хочу зауважити, що відтепер ця вулиця буде освітлена краще центральних, адже там встановлені ліхтарі через одну, подекуди дві опори, а на Чкалова – на кожній. Я вдячна Олександру Масленнікову за те, що він постійно переймається проблемами мешканців нашої громади, і сьогодні ми бачимо гарний результат.

Мешканці прилеглих вулиць запросили депутата оглянути їхні опори, що також перебувають у аварійному стані. Він наголосив, що робота із заміни стовпів на цьому не припиниться, домовився із очільницею громади про необхідність виготовлення кошторису на заміну опор на вулицях, які цього потребують. Тоді можна буде працювати над питанням щодо виділення коштів для зазначених робіт.

 

Джерело: Вінницька регіональна газета «Подільська зоря».

Повернутись Створено: 23 січня 2017 року, 12:24
Оновлено: 23 січня 2017 року, 11:59
Переглядів: 778

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація