Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

За сприяння депутата у селі встановлені нові електроопори Роздрукувати

Мешканці Пултівецької територіальної громади, зокрема, с. Махнівки, котрі проживають по вул. Чкалова, роками намагаються вирішити питання заміни аварійних електроопор. Люди звертались до голови громади Зої Заверухи, яка, в свою чергу, писала листи до Замостянських МЕМ, але у відповідь отримувала лише відписки – коштів немає. Відтак, вирішили звернутись за допомогою до депутата обласної Ради Олександра Масленнікова.

– Отримавши звернення, я написав запит до районної ради із проханням виділити кошти на заміну електроопор, - розповідає Олександр Георгійович. Постійно опікуючись цим питанням, у співпраці із очільницею громади, врешті-решт вдалось його вирішити. Із районного бюджету було виділено близько 200 тисяч гривень на виконання зазначених робіт. Наразі вже триває заміна опор на нові.

 – Добре, що є у владі такі люди, як Олександр Масленніков. Він постійно опікується проблемами громад свого виборчого округу. Коли ми писали йому звернення, не дуже сподівались на швидку реакцію, відтак, були приємно здивовані, що в такий короткий термін вдалось вирішити проблему яка турбувала нас роками. Ми дуже вдячні йому за це, - наголосила мешканка села Катерина Хавтирко.

 – Вже п’ятий рік працюю сільським головою, – розповідає Зоя Заверуха. – Протягом всіх цих років до мене звертались мешканці вулиці Чкалова. Але поки до справи не взявся наш обласний депутат, на жаль, зрушити її з місця ми не могли. І ось сьогодні бачимо результат роботи –  це нові стовпи, змонтовані сучасні ліхтарі вуличного освітлення, чого раніше тут не було. Хочу зауважити, що відтепер ця вулиця буде освітлена краще центральних, адже там встановлені ліхтарі через одну, подекуди дві опори, а на Чкалова – на кожній. Я вдячна Олександру Масленнікову за те, що він постійно переймається проблемами мешканців нашої громади, і сьогодні ми бачимо гарний результат.

Мешканці прилеглих вулиць запросили депутата оглянути їхні опори, що також перебувають у аварійному стані. Він наголосив, що робота із заміни стовпів на цьому не припиниться, домовився із очільницею громади про необхідність виготовлення кошторису на заміну опор на вулицях, які цього потребують. Тоді можна буде працювати над питанням щодо виділення коштів для зазначених робіт.

 

Джерело: Вінницька регіональна газета «Подільська зоря».

Повернутись Створено: 23 січня 2017 року, 12:24
Оновлено: 23 січня 2017 року, 11:59
Переглядів: 896

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація