21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

За сприяння депутата закуплять світлодіодні лампи для шкільної спортзали Роздрукувати

Напередодні новорічно-різдвяних свят депутат обласної Ради від ВО «Батьківщина» Олександр Масленніков привітав педагогічні й учнівські колективи навчальних закладів свого виборчого округу.

Днями він відвідав Пултівецьку ЗОШ І-ІІІ ступенів, аби щиро віншувати вчителів та учнів із зимовими святами. Депутат обласної Ради побажав їм всіляких гараздів і подарував близько 4 тисяч гривень для закупівлі світлодіодних ламп для спортзали. Вітаючи педагогічний колектив закладу, адже школярі перебували на карантині, обранець громади побажав їм міцного здоров’я, здійснення усього омріяного та задуманого, подальшої натхненної праці для виховання школярів, адже діти – це майбутнє країни й наголосив, що й надалі виконувати взяті на себе зобов’язання.

Вчителі щиро дякували Олександру Масленнікову за постійну підтримку та турботу, навзаєм привітали його зі святами й презентували пам’ятний подарунок – власноруч виготовлену учнями ялинку.

– Ми впевнені в нашому депутатові, якого обрали, на сто відсотків. Він завжди відгукується на наші прохання й допомагає не тільки Пултівецькій громаді, а й усьому населенню свого виборчого округу, – розповідає читель фізичного виховання Пултівецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, депутат Вінницької районної ради від ВО «Батьківщина» Світлана Федорцова. – Ми постійно звертаємось до Олександра Георгійовича й він завжди сприяє. У 2016-му році для нашого навчального закладу було зроблено чимало: підключено швидкісний інтернет, за його ініціативи та активної участі для нашого навчального закладу департаментом освіти і науки Вінницької облдержадміністрації виділено комп’ютери. Також наприкінці року ми звернулись до обранця громади із проханням допомогти полагодити освітлення в спортзалі, адже діти охоче відвідують позаурочні спортивні гуртки. Але, на жаль, через проблеми із освітленням мали змогу займатись лише вдень. Почувши про проблему, Олександр Масленніков без вагань надав нам необхідні кошти в сумі 3 тисяч 900 грн. для закупівлі ламп та необхідного обладнання. Відтак вже днями діти зможуть займатись спортом й відвідувати секції навіть у вечірній час.

Слова вдячності обранець громади також почув й від вчителя музичного мистецтва Пултівецького навчального закладу Олени Кашараби. Вона наголосила, що Олександр Георгійович один з депутатів, реальні дії та старання якого бачать виборці, гарно відгукуються про нього й у всіх населених пунктах виборчого округу. Адже він завжди допомагає дитячим садочкам, школам, і в цілому громадам.

– Я бачу й гідно оцінюю роботу народного обранця не тільки як трудівник Пултівецького навчального закладу й осередку культури, а й як жителька Медвешого Вушка. Олександр Георгійович піклується про всі соціальні заклади територіальних громад, про здоров’я людей. Зокрема, нещодавно до нашого села приїжджав мамограф, безкоштовно змогли обстежитись 30 жінок. Також він завжди не тільки матеріально підтримує, а й відвідує святкові тематичні дійства, що відбуваються у громадах. Приємно, що обіцянки депутата не розходяться з реальними вчинками й він завжди пам’ятає про своїх виборці, яким повсякчас допомагає, – наголосила жінка.

Повернутись Створено: 16 січня 2017 року, 12:31 Переглядів: 668

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація