23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

За сприяння депутата закуплять світлодіодні лампи для шкільної спортзали Роздрукувати

Напередодні новорічно-різдвяних свят депутат обласної Ради від ВО «Батьківщина» Олександр Масленніков привітав педагогічні й учнівські колективи навчальних закладів свого виборчого округу.

Днями він відвідав Пултівецьку ЗОШ І-ІІІ ступенів, аби щиро віншувати вчителів та учнів із зимовими святами. Депутат обласної Ради побажав їм всіляких гараздів і подарував близько 4 тисяч гривень для закупівлі світлодіодних ламп для спортзали. Вітаючи педагогічний колектив закладу, адже школярі перебували на карантині, обранець громади побажав їм міцного здоров’я, здійснення усього омріяного та задуманого, подальшої натхненної праці для виховання школярів, адже діти – це майбутнє країни й наголосив, що й надалі виконувати взяті на себе зобов’язання.

Вчителі щиро дякували Олександру Масленнікову за постійну підтримку та турботу, навзаєм привітали його зі святами й презентували пам’ятний подарунок – власноруч виготовлену учнями ялинку.

– Ми впевнені в нашому депутатові, якого обрали, на сто відсотків. Він завжди відгукується на наші прохання й допомагає не тільки Пултівецькій громаді, а й усьому населенню свого виборчого округу, – розповідає читель фізичного виховання Пултівецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, депутат Вінницької районної ради від ВО «Батьківщина» Світлана Федорцова. – Ми постійно звертаємось до Олександра Георгійовича й він завжди сприяє. У 2016-му році для нашого навчального закладу було зроблено чимало: підключено швидкісний інтернет, за його ініціативи та активної участі для нашого навчального закладу департаментом освіти і науки Вінницької облдержадміністрації виділено комп’ютери. Також наприкінці року ми звернулись до обранця громади із проханням допомогти полагодити освітлення в спортзалі, адже діти охоче відвідують позаурочні спортивні гуртки. Але, на жаль, через проблеми із освітленням мали змогу займатись лише вдень. Почувши про проблему, Олександр Масленніков без вагань надав нам необхідні кошти в сумі 3 тисяч 900 грн. для закупівлі ламп та необхідного обладнання. Відтак вже днями діти зможуть займатись спортом й відвідувати секції навіть у вечірній час.

Слова вдячності обранець громади також почув й від вчителя музичного мистецтва Пултівецького навчального закладу Олени Кашараби. Вона наголосила, що Олександр Георгійович один з депутатів, реальні дії та старання якого бачать виборці, гарно відгукуються про нього й у всіх населених пунктах виборчого округу. Адже він завжди допомагає дитячим садочкам, школам, і в цілому громадам.

– Я бачу й гідно оцінюю роботу народного обранця не тільки як трудівник Пултівецького навчального закладу й осередку культури, а й як жителька Медвешого Вушка. Олександр Георгійович піклується про всі соціальні заклади територіальних громад, про здоров’я людей. Зокрема, нещодавно до нашого села приїжджав мамограф, безкоштовно змогли обстежитись 30 жінок. Також він завжди не тільки матеріально підтримує, а й відвідує святкові тематичні дійства, що відбуваються у громадах. Приємно, що обіцянки депутата не розходяться з реальними вчинками й він завжди пам’ятає про своїх виборці, яким повсякчас допомагає, – наголосила жінка.

Повернутись Створено: 16 січня 2017 року, 12:31 Переглядів: 644

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація