Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

За сприяння депутатів у школі олімпійського резерву збудували паркан Роздрукувати

Депутати обласної Ради Олексій Бородій та Олександр Васильчук 15 листопада відвідали школу олімпійського резерву з веслування імені Юлії Рябчинської.

Під час пленарного засідання 11-й сесії обласної Ради, що відбулось у жовтні цього року, депутат Олексій Бородій ппрушив питання про те, що школа олімпійського резерву недофінансовується. У відповідь на це голова обласної адміністрації Валерій Коровій запевнив, що займеться вирішенням зазначеного питання.

Нещодавно у школі олімпійського резерву завершили будівництво паркану вартістю 300 тис. грн. У подальшому планується з обласного бюджету виділити кошти на проектно-кошторисну документацію у сумі 500 тис. грн.

На базі школи олімпійського резерву, за словами депутата обласної Ради від об’єднання «УКРОП» Олександра Васильчука, планується створити сучасний спортивний центр з підготовки спорсменів.

- У школі олімпійського резерву на сьогодні збудовано паркан і це означає, що наше звернення почуто, - повідомив Олександр Васильчук. - Сподіваємося, що це лише перший крок до розбудови школи та створення потужного спортивного центру.

Повернутись Створено: 15 листопада 2016 року, 14:54 Переглядів: 624

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація