Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

За сприяння депутатів у школі олімпійського резерву збудували паркан Роздрукувати

Депутати обласної Ради Олексій Бородій та Олександр Васильчук 15 листопада відвідали школу олімпійського резерву з веслування імені Юлії Рябчинської.

Під час пленарного засідання 11-й сесії обласної Ради, що відбулось у жовтні цього року, депутат Олексій Бородій ппрушив питання про те, що школа олімпійського резерву недофінансовується. У відповідь на це голова обласної адміністрації Валерій Коровій запевнив, що займеться вирішенням зазначеного питання.

Нещодавно у школі олімпійського резерву завершили будівництво паркану вартістю 300 тис. грн. У подальшому планується з обласного бюджету виділити кошти на проектно-кошторисну документацію у сумі 500 тис. грн.

На базі школи олімпійського резерву, за словами депутата обласної Ради від об’єднання «УКРОП» Олександра Васильчука, планується створити сучасний спортивний центр з підготовки спорсменів.

- У школі олімпійського резерву на сьогодні збудовано паркан і це означає, що наше звернення почуто, - повідомив Олександр Васильчук. - Сподіваємося, що це лише перший крок до розбудови школи та створення потужного спортивного центру.

Повернутись Створено: 15 листопада 2016 року, 14:54 Переглядів: 731

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація