17 липня об 11.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться засідання президії обласної Ради (з трансляцією на сайті)

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

  • Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 09.07.2020 р. №177 Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поши ....

  • Уряд продовжив дію адаптивного карантину до 31 липня

    Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні сьогодні, 17 червня, шляхом внесення змін в низку актів Кабінету Міністрів, якими встановлені карантинні обмеження. Відкриваючи засідання Уряду, Прем’єр-міністр України Денис Шмиг ....

За сприяння депутатів у школі олімпійського резерву збудували паркан Роздрукувати

Депутати обласної Ради Олексій Бородій та Олександр Васильчук 15 листопада відвідали школу олімпійського резерву з веслування імені Юлії Рябчинської.

Під час пленарного засідання 11-й сесії обласної Ради, що відбулось у жовтні цього року, депутат Олексій Бородій ппрушив питання про те, що школа олімпійського резерву недофінансовується. У відповідь на це голова обласної адміністрації Валерій Коровій запевнив, що займеться вирішенням зазначеного питання.

Нещодавно у школі олімпійського резерву завершили будівництво паркану вартістю 300 тис. грн. У подальшому планується з обласного бюджету виділити кошти на проектно-кошторисну документацію у сумі 500 тис. грн.

На базі школи олімпійського резерву, за словами депутата обласної Ради від об’єднання «УКРОП» Олександра Васильчука, планується створити сучасний спортивний центр з підготовки спорсменів.

- У школі олімпійського резерву на сьогодні збудовано паркан і це означає, що наше звернення почуто, - повідомив Олександр Васильчук. - Сподіваємося, що це лише перший крок до розбудови школи та створення потужного спортивного центру.

Повернутись Створено: 15 листопада 2016 року, 14:54 Переглядів: 775

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація