5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

За сприяння депутатки Людмили Станіславенко медикам Вінниччини передано 20 комплектів високого ступеня захисту, більше 1000 високоякісних захисних масок та замовленно ще 70 комплектів Роздрукувати

Депутатка обласної Ради Людмила Станіславенко ще з перших днів введення карантину на Вінниччині зайняла активну позицію у протидії поширенню коронавірусу на території області та допомагає у забезпеченні медиків необхідними засобами захисту. 

– Навіть у сьогоднішніх умовах ми приймаємо виклики і продовжуємо виконувати нашу місію добру. Наразі, коли весь світ, Україна і наша Вінниччина зіштовхнулися із загрозою поширення коронавірусу, ми активно працюємо задля допомоги нашим медикам, близьким людям, один одному та всіх, кому потрібна підтримка. Адже віримо та абсолютно впевнені, що лише об’єднавшись в одну команду можна вирішити будь-які проблеми, – написала на сторінці у Фейсбук депутатка.   

Задля такої благодійної місії Людмила Анатоліївна об’єдналася з волонтерами та громадськими діячами і разом збирають гроші для закупівлі засобів захисту, дезінфекції, тестів, масок, антисептиків, медикаментів та інших необхідних речей для лікарів. Також на меті – придбати кисневий апарат, адже таке обладнання вкрай необхідне майже в усіх лікарнях Вінниці.

Наразі відомо, що за зібрані кошти було придбано 100 захисних масок з рівнем захисту-ффп3 та передано їх до таких закладів – дитяча обласна лікарня, інфекційна лікарня, відділення реанімації в лікарні Пирогова, храм Луки Кримського. Також такі маски отримали декілька волонтерів і військово-службовців, ще 200 масок – для медиків Вінницької інфекційної лікарні, Вінницької районної лікарні та Гніванської лікарні. 

Як повідомила Людмила Анатоліївна також було передано 20 комплектів  (комбінезони з бахілами) високого ступеню захисту, більше 1000 якісних масок (серед яких респіратори та маски ффп3-рівня захисту), замовлено ще 70 комплектів  комбінезонів з бахілами вищого ступеню захисту, які схвалені медичними працівниками.

Повернутись Створено: 6 квітня 2020 року, 10:06
Оновлено: 6 квітня 2020 року, 12:10
Переглядів: 124

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація