Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

За сприяння Ігоря Лещенка буде профінансовано 7 проектів-переможців обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Роздрукувати

Члени Конкурсної ради 13-го обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад, які частково фінансуватимуться Вінницькою обласною Радою, завершили роботу по визначенню переможців конкурсу.

- На конкурс було подано 710 проектів. – повідомляє голова обласної Ради Анатолій Олійник. – Переможцями стали 216 громад. Загальний бюджет проектів, що вибороли перемогу, складає 13 млн 656 тис грн.

Цього року громади Тростянецького та Тульчинського районів - серед лідерів за кількістю проектів-переможців. За результатами конкурсного відбору з 37 поданих пропозицій, 12 тульчинських проектів визнано переможцями. Тростянчани подали 51 проект, з яких перемогли 16.

Активну участь в організації та підтримці проектів взяв депутат обласної Ради , директор ВП «Птахофабрика «Вінницький бройлер» МХП Ігор Лещенко. Саме підприємство компанії «Миронівський хлібопродукт», яке очолює Ігор Васильович, виступило партнером місцевих громад Тульчинського  та Тростянецького районів та надало співфінансування у сумі більш ніж 540 тис. грн.

- Наше підприємство надає фінансову підтримку у реалізації проектів в усіх населених пунктах, де знаходяться наші виробничі потужності, - повідомив Ігор Лещенко. - І це окрім тих коштів, які виділяються селам за соціальними угодами. Вважаю, що грантова діяльність активізує місцеві громади і дає можливість залучити додаткові кошти на покращення інфраструктури. Ми плідно попрацювали з сільськими радами та місцевими активами і пообіцяли, що профінансуємо кожен проект, який стане переможцем.

У Тульчинському районі  в партнерстві з ВП «Птахофабрика «Вінницький бройлер» в селі Михайлівці буде встановлене сучасне вуличне освітлення, у Заозерному - проведуть капітальний ремонт шкільного спортзалу. У сусідньому Тростянецькому районі за співфінансування з інвестором в Оляниці та Великій Стратіївці у місцевих школах замінять вікна на нові. У Тростянчику реалізують проект по оновленню вуличного освітлення, а у Четвертинівці встановлять подрібнювач відходів деревини для місцевої котельні. В Ладижині буде встановлено новий сучасний спортивний майданчик для дитячого садка «Джерельце».

Також при проведенні обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Вінниччини активну участь брав ГО «Соціальний центр МХП», який очолює Олександр Кучер. Цією громадською організацією було створено інформаційно-ресурсний центр, який надавав практичну допомогу у написанні грантів, проводилися круглі столи та форуми, велася медійна підтримка, а відбір проектів відбувався за активної участі депутата обласної Ради, члена комісії конкурсу Лариси Білозір.

Переможцями стали 16 проектів у Бершадському, Гайсинському, Теплицькому та Тростянецькому районах, на фінансування яких ГО «Соціальний центр МХП» виділив 250 тис. грн.

Планується і надалі  підтримувати участь місцевих громад у грантовій діяльності, це є шлях не лише підвищення добробуту населення, але й активізація громад. Адже лише активна цілеспрямована громада у партнерстві з інвесторами та владою спроможна змінити своє життя на краще.

Повернутись Створено: 19 липня 2016 року, 12:10 Переглядів: 973

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація