Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

За сприяння Ігоря Лещенка у Ладижинському будинку-інтернаті стане тепліше Роздрукувати

Ладижинський дитячий будинок-інтернат «Троянда» отримав від благодійників  60 тонн паливних пелетів для опалення закладу. Благодійну акцію підтримали депутат обласної Ради, директор ВП «Птахофабрика «Вінницький бройлер» ПАТ «МХП» Ігор Лещенко та депутат Верховної Ради України Микола Кучер.

Нещодавно на території будинку-інтернату збудували власну котельню, яка обігріватиме майже 5 тис. кв. м площі закладу та забезпечуватиме його гарячою водою. За словами директора Володимира Мельника, необхідність будівництва котельні виникла вже давно. До цього тепло для потреб закладу постачала Ладижинська ТЕС, однак через зношеність комунікацій тепловтрати при транспортуванні були досить значними, а з урахуванням постійного зростання тарифів на тепло, це підвищувало витрати на комунальні послуги.

– При проектуванні нової котельні основною нашою умовою було розміщення котлів з можливістю роботи на паливних пелетах, адже деревина досить дорога. Та й у нашій місцевості є підприємства, які уже налагодили виробництво пелетів. Тепер до нас приходять переймати досвід, – розповідає Володимир Мельник.

В будинку-інтернаті знаходиться на повному державному забезпеченні 131 підопічний, з них - 25 дітей з інвалідністю, 101 особа з інвалідністю від народження. Основний діагноз у 90% - важка форма дитячого церебрального паралічу, глибока розумова відсталість та інші. Такі люди потребують постійної уваги та підтримки.

За словами директора інтернату, для підтримання оптимальної температури в приміщеннях закладу нова котельня спалює до 1,5 тони пелетів за добу, тому допомога благодійників неймовірно актуальна.

На початку лютого адміністрація будинку-інтернату звернулась до ГО «Соціального центру МХП» з проханням посприяти у забезпеченні закладу пелетами для опалення. Благодійну ініціативу підтримали депутат Верховної Ради України Микола Кучер та депутат обласної Ради, директор ВП «Птахофабрика «Вінницький бройлер» ПАТ «МХП» Ігор Лещенко, які допомогли вирішити питання щодо виділення палива для закладу на безоплатній основі, адже вартість такої кількості пелетів сягає понад 132 тисячі гривень.  Вже у лютому  почали завозити 60 тонн паливних пелетів з лушпиння соняшника в дитячий заклад для обігріву приміщень.

Повернутись Створено: 21 лютого 2018 року, 16:03 Переглядів: 366

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація