Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

За сприяння Ігоря Лещенка у Ладижинському будинку-інтернаті стане тепліше Роздрукувати

Ладижинський дитячий будинок-інтернат «Троянда» отримав від благодійників  60 тонн паливних пелетів для опалення закладу. Благодійну акцію підтримали депутат обласної Ради, директор ВП «Птахофабрика «Вінницький бройлер» ПАТ «МХП» Ігор Лещенко та депутат Верховної Ради України Микола Кучер.

Нещодавно на території будинку-інтернату збудували власну котельню, яка обігріватиме майже 5 тис. кв. м площі закладу та забезпечуватиме його гарячою водою. За словами директора Володимира Мельника, необхідність будівництва котельні виникла вже давно. До цього тепло для потреб закладу постачала Ладижинська ТЕС, однак через зношеність комунікацій тепловтрати при транспортуванні були досить значними, а з урахуванням постійного зростання тарифів на тепло, це підвищувало витрати на комунальні послуги.

– При проектуванні нової котельні основною нашою умовою було розміщення котлів з можливістю роботи на паливних пелетах, адже деревина досить дорога. Та й у нашій місцевості є підприємства, які уже налагодили виробництво пелетів. Тепер до нас приходять переймати досвід, – розповідає Володимир Мельник.

В будинку-інтернаті знаходиться на повному державному забезпеченні 131 підопічний, з них - 25 дітей з інвалідністю, 101 особа з інвалідністю від народження. Основний діагноз у 90% - важка форма дитячого церебрального паралічу, глибока розумова відсталість та інші. Такі люди потребують постійної уваги та підтримки.

За словами директора інтернату, для підтримання оптимальної температури в приміщеннях закладу нова котельня спалює до 1,5 тони пелетів за добу, тому допомога благодійників неймовірно актуальна.

На початку лютого адміністрація будинку-інтернату звернулась до ГО «Соціального центру МХП» з проханням посприяти у забезпеченні закладу пелетами для опалення. Благодійну ініціативу підтримали депутат Верховної Ради України Микола Кучер та депутат обласної Ради, директор ВП «Птахофабрика «Вінницький бройлер» ПАТ «МХП» Ігор Лещенко, які допомогли вирішити питання щодо виділення палива для закладу на безоплатній основі, адже вартість такої кількості пелетів сягає понад 132 тисячі гривень.  Вже у лютому  почали завозити 60 тонн паливних пелетів з лушпиння соняшника в дитячий заклад для обігріву приміщень.

Повернутись Створено: 21 лютого 2018 року, 16:03 Переглядів: 424

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація