Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

За сприяння Лариси Білозір виділено кошти на ремонт старовинного храму Роздрукувати

Днями депутат обласної Ради Лариса Білозір, на запрошення вірян та голови територіальної громади, побувала у с. Цибулівка. До неї напередодні звернулися прихожани місцевого храму з проханням допомогти у його ремонті. Приміщення старовинної церкви вже давно потребує відновлення, а під час несприятливих погодних умов було пошкоджено покрівлю споруди.

– Вирішила побувати в церкві, оглянути об'єм робіт. Була вражена красою та величчю старовинної церкви. Переконалася, наскільки люди дбають і доглядають за храмом у селі, – розповідає Лариса Білозір. – Наша громадська організація "Соціальний центр МХП" терміново розглянула звернення і кошти на проведення ремонтних робіт були виділені.

До Лариси Миколаївни також звернулись жителі села Ободівка Тростянецького району з проханням допомогти відремонтувати автобусну зупинку. Незабаром, за сприяння Лариси Білозір та ГО «Соціальний центр МХП», на зупинці були проведені ремонтні роботи: очистили стару штукатурку та заново їх пошпаклювали. Місцева майстриня Ірина Рура створила на стінах малюнки за мотивами картин української співачки та художниці Анжеліки Рудницької. До роботи також долучили місцевих дітей, які на цій зупинці щодня очікують шкільного автобуса. Юні художники із завзяттям виконували доручене їм завдання. За кілька днів роботи десятки людей, що користуються цією зупинкою, з вдячністю відгукувались про роботу майстрів, а також дякували депутату обласної Ради Ларисі Білозір за допомогу.

 

Повернутись Створено: 5 вересня 2017 року, 17:22 Переглядів: 625

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація