17 липня об 11.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться засідання президії обласної Ради (з трансляцією на сайті)

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

  • Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 09.07.2020 р. №177 Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поши ....

  • Уряд продовжив дію адаптивного карантину до 31 липня

    Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні сьогодні, 17 червня, шляхом внесення змін в низку актів Кабінету Міністрів, якими встановлені карантинні обмеження. Відкриваючи засідання Уряду, Прем’єр-міністр України Денис Шмиг ....

За сприянням депутата обласної Ради на Тепличчині встановлено дитячий майданчик Роздрукувати

В селі Соболівка Теплицького району у місцевому ДНЗ «Сонечко» відбулося відкриття дитячого ігрового майданчика «Надія», яке приурочено до  Міжнародного дня захисту дітей. Подія відбулася за фінансовим сприянням депутата обласної Ради Володимира Зарічанського. Організувала святковий дитячий захід Теплицька районна організація ВО «Свобода».

Завдяки турботі депутата обласної Ради в святкуванні взяли участь 450 дітей дошкільного віку та учнів 1-4 класів разом з вихователями та вчителями з навколишніх сіл:   Соболівка, Велика Мочулка, Шиманівка, Брідок, Метанівка, Завадівка, Петрашівка, Антонівка та Побірка. На свято також завітали депутати обласної Ради Олексій Фурман, Андрій Вигонюк та депутат Вінницької міськради Олександр Семененко.

Свято розпочалося із традиційного перетину стрічки. Таке право надали Володимиру Зарічанському та завідувачу дошкільного закладу Людмилі Попик.

Зі святом всіх привітав Олексій Фурман, який подякував меценату за його активну позицію, наполегливість у реалізації добрих справ заради добробуту української нації.

– Хочеться жити в нашій Україні щасливо, – сказав під час виступу Володимир Зарічанський.  – Щоб було в нас гарне майбутнє, але це майбутнє потрібно створювати всім разом. Знаєте, перший раз коли я приїхав в це село, в мене виникла ідея побудувати дитячий майданчик. Я захопився і  собі сказав: «Я це зроблю».

Володимир Анатолійович сказав, що в Бершадському районі будуватиме п’ять таких майданчиків.

– Уже два побудовано, а на три майданчика завезене обладнання, – підкреслив Володимир Зарічанський. – Буватиму дитячі майданчики по Теплицькому та Бершадському районах.

На завершення свята  гостям була представлена концертна програма, яку організували Наталія та Андрій Муравинець. У святковій програмі взяли участь вихованці дитячого садочка і місцевої школи. Також за підтримки Володимира Зарічанського для дітей підготовили виступи аніматорів, а для гарного настрою кожна дитина отримала повітряні кульки, альбом та олівці для малювання, морозиво та сік.

Повернутись Створено: 1 червня 2017 року, 16:59 Переглядів: 1990

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація