Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

За сприянням депутата обласної Ради на Тепличчині встановлено дитячий майданчик Роздрукувати

В селі Соболівка Теплицького району у місцевому ДНЗ «Сонечко» відбулося відкриття дитячого ігрового майданчика «Надія», яке приурочено до  Міжнародного дня захисту дітей. Подія відбулася за фінансовим сприянням депутата обласної Ради Володимира Зарічанського. Організувала святковий дитячий захід Теплицька районна організація ВО «Свобода».

Завдяки турботі депутата обласної Ради в святкуванні взяли участь 450 дітей дошкільного віку та учнів 1-4 класів разом з вихователями та вчителями з навколишніх сіл:   Соболівка, Велика Мочулка, Шиманівка, Брідок, Метанівка, Завадівка, Петрашівка, Антонівка та Побірка. На свято також завітали депутати обласної Ради Олексій Фурман, Андрій Вигонюк та депутат Вінницької міськради Олександр Семененко.

Свято розпочалося із традиційного перетину стрічки. Таке право надали Володимиру Зарічанському та завідувачу дошкільного закладу Людмилі Попик.

Зі святом всіх привітав Олексій Фурман, який подякував меценату за його активну позицію, наполегливість у реалізації добрих справ заради добробуту української нації.

– Хочеться жити в нашій Україні щасливо, – сказав під час виступу Володимир Зарічанський.  – Щоб було в нас гарне майбутнє, але це майбутнє потрібно створювати всім разом. Знаєте, перший раз коли я приїхав в це село, в мене виникла ідея побудувати дитячий майданчик. Я захопився і  собі сказав: «Я це зроблю».

Володимир Анатолійович сказав, що в Бершадському районі будуватиме п’ять таких майданчиків.

– Уже два побудовано, а на три майданчика завезене обладнання, – підкреслив Володимир Зарічанський. – Буватиму дитячі майданчики по Теплицькому та Бершадському районах.

На завершення свята  гостям була представлена концертна програма, яку організували Наталія та Андрій Муравинець. У святковій програмі взяли участь вихованці дитячого садочка і місцевої школи. Також за підтримки Володимира Зарічанського для дітей підготовили виступи аніматорів, а для гарного настрою кожна дитина отримала повітряні кульки, альбом та олівці для малювання, морозиво та сік.

Повернутись Створено: 1 червня 2017 року, 16:59 Переглядів: 1689

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація