23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

За сприянням депутата обласної Ради на Тепличчині встановлено дитячий майданчик Роздрукувати

В селі Соболівка Теплицького району у місцевому ДНЗ «Сонечко» відбулося відкриття дитячого ігрового майданчика «Надія», яке приурочено до  Міжнародного дня захисту дітей. Подія відбулася за фінансовим сприянням депутата обласної Ради Володимира Зарічанського. Організувала святковий дитячий захід Теплицька районна організація ВО «Свобода».

Завдяки турботі депутата обласної Ради в святкуванні взяли участь 450 дітей дошкільного віку та учнів 1-4 класів разом з вихователями та вчителями з навколишніх сіл:   Соболівка, Велика Мочулка, Шиманівка, Брідок, Метанівка, Завадівка, Петрашівка, Антонівка та Побірка. На свято також завітали депутати обласної Ради Олексій Фурман, Андрій Вигонюк та депутат Вінницької міськради Олександр Семененко.

Свято розпочалося із традиційного перетину стрічки. Таке право надали Володимиру Зарічанському та завідувачу дошкільного закладу Людмилі Попик.

Зі святом всіх привітав Олексій Фурман, який подякував меценату за його активну позицію, наполегливість у реалізації добрих справ заради добробуту української нації.

– Хочеться жити в нашій Україні щасливо, – сказав під час виступу Володимир Зарічанський.  – Щоб було в нас гарне майбутнє, але це майбутнє потрібно створювати всім разом. Знаєте, перший раз коли я приїхав в це село, в мене виникла ідея побудувати дитячий майданчик. Я захопився і  собі сказав: «Я це зроблю».

Володимир Анатолійович сказав, що в Бершадському районі будуватиме п’ять таких майданчиків.

– Уже два побудовано, а на три майданчика завезене обладнання, – підкреслив Володимир Зарічанський. – Буватиму дитячі майданчики по Теплицькому та Бершадському районах.

На завершення свята  гостям була представлена концертна програма, яку організували Наталія та Андрій Муравинець. У святковій програмі взяли участь вихованці дитячого садочка і місцевої школи. Також за підтримки Володимира Зарічанського для дітей підготовили виступи аніматорів, а для гарного настрою кожна дитина отримала повітряні кульки, альбом та олівці для малювання, морозиво та сік.

Повернутись Створено: 1 червня 2017 року, 16:59 Переглядів: 1627

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація