Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 10 лютого стартував 17 обласний конкурс

    Конкурсна рада обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад О Г О Л О Ш У Є 17 обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад Згідно з розпорядженням голови обласної Ради від 06 лютого 2020 року № 40 «Про сімнадцятий обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад» та рішенням Конкурс ....

  • Підтримали Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області до 2027 року

    На позачерговій 42 сесії обласної Ради депутати розглянули Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року та план заходів на 2021-2023 роки. Стратегія розроблялась на основі чинного законодавства із використанням кращого європейського та українського досвіду робочою групою із розробки Стратегії збалансо ....

  • Цьогорічні проєкти розвитку територіальних громад подаватимуться також до міжнародних програм

    Про особливості проведення та оформлення проєктних заявок для 17 обласного Конкурсу проєктів розвитку територіальних громад сьогодні, 13 лютого, обговорили з громадами Вінницької області. Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування за дорученням обласної Ради, спільно з облдержадміністрацією та експертами Асоціації провели онлайн-с ....

За статистикою останніх трьох років, молдовани найчастіше відвідують Україну Роздрукувати

7 жовтня відбулася офіційна зустріч керівництва Вінницької області з Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Молдова в Україні Русланом  Болбочаном та Почесним консулом Республіки Молдова у місті Вінниці Михайлом Куницьким. Під час зустрічі сторони обговорили питання продовження співробітництва і започаткування  нових напрямів співпраці Вінниччини з Республікою Молдова.

Участь у зустрічі взяли заступник голови обласної Ради Ігор Хміль, голова облдержадміністрації Владислав Скальський, Вінницький міський голова Сергій Моргунов та директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимир Мережко.

Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Молдова в Україні Руслан  Болбочан  у своєму виступі відзначив результативність міжрегіональної співпраці між Молдовою і Україною, подякував за надану можливість зустрітися та взяти участь  в обговоренні нових проєктів для співпраці, які стосуються інфраструктури, транспорту, торгово-економічних і культурних зв’язків.

– Вінниця першою в Україні відкрила Почесне консульство Республіки Молдова у вашому місті за що ми вам вдячні, – сказав Руслан Болбочан. – Ми також спільними зусиллями відкрили рух через міст сполученням Могилів-Подільський і Бронниці. Разом думаємо як надалі розвивати інфраструктуру спільного кордону на благо жителів обох країн. Якщо подивитися на статистику останніх трьох років, то нині саме молдовани найчастіше відвідують Україну. У Молдови і України – понад 200 кілометрів спільного кордону, це чимала відстань, тому маємо єдину мету – зробити все можливе, щоб і надалі розвивати партнерство між країнами та регіонами.

– Співпраця з Молдовою була і залишається для нашої області стратегічним напрямом роботи, і ми бачимо її результати в багатьох галузях, – прокоментував голова облдержадміністрації Владислав Скальський. – Всі напрацьовані плани повинні бути втілені в життя і практично відображені шляхом реалізації спільних проектів. Одним з таких є будівництво мосту через Дністер, який би значно покращив нашу співпрацю та поліпшив реалізацію безлічі спільних проектів.

Заступник голови обласної Ради Ігор Хміль повідомив Надзвичайному та Повноважному Послу Республіки Молдова в Україні Руслану  Болбочану, що Україна має усі перспективи об’єднати Азію з Європою через проєкт «Високошвидкісні магістралі».

– Через країни Азії, в обхід Росії, вже будується нове залізничне сполучення з країнами Європи, – сказав Ігор Хміль. – Надшвидкісна залізниця, за проєктною документацією, пролягатиме і через Вінницьку область. Представляючи Вінниччину, неодноразово був присутнім на перемовинах з цього питання. Усі прорахунки вказують на те, що цей проєкт «швидкісного коридору» дасть поштовх до транзитної інфраструктури Вінницької області та надасть потужного імпульсу й розвитку української економіки загалом. І Молдова, як сусідня країна, матиме усі можливості брати участь у функціонуванні «Високошвидкісної магістралі».

Сторони також обговорили низку проблемних питань, що стосуються екології, а також домовилися про чергові кроки у питанні будівництва мостового переходу між містом Ямполем Вінницької області та селом Косеуць Сорокського району.

Повернутись Створено: 7 жовтня 2019 року, 17:51
Оновлено: 7 жовтня 2019 року, 18:41
Переглядів: 233

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація