Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

За статистикою останніх трьох років, молдовани найчастіше відвідують Україну Роздрукувати

7 жовтня відбулася офіційна зустріч керівництва Вінницької області з Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Молдова в Україні Русланом  Болбочаном та Почесним консулом Республіки Молдова у місті Вінниці Михайлом Куницьким. Під час зустрічі сторони обговорили питання продовження співробітництва і започаткування  нових напрямів співпраці Вінниччини з Республікою Молдова.

Участь у зустрічі взяли заступник голови обласної Ради Ігор Хміль, голова облдержадміністрації Владислав Скальський, Вінницький міський голова Сергій Моргунов та директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимир Мережко.

Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Молдова в Україні Руслан  Болбочан  у своєму виступі відзначив результативність міжрегіональної співпраці між Молдовою і Україною, подякував за надану можливість зустрітися та взяти участь  в обговоренні нових проєктів для співпраці, які стосуються інфраструктури, транспорту, торгово-економічних і культурних зв’язків.

– Вінниця першою в Україні відкрила Почесне консульство Республіки Молдова у вашому місті за що ми вам вдячні, – сказав Руслан Болбочан. – Ми також спільними зусиллями відкрили рух через міст сполученням Могилів-Подільський і Бронниці. Разом думаємо як надалі розвивати інфраструктуру спільного кордону на благо жителів обох країн. Якщо подивитися на статистику останніх трьох років, то нині саме молдовани найчастіше відвідують Україну. У Молдови і України – понад 200 кілометрів спільного кордону, це чимала відстань, тому маємо єдину мету – зробити все можливе, щоб і надалі розвивати партнерство між країнами та регіонами.

– Співпраця з Молдовою була і залишається для нашої області стратегічним напрямом роботи, і ми бачимо її результати в багатьох галузях, – прокоментував голова облдержадміністрації Владислав Скальський. – Всі напрацьовані плани повинні бути втілені в життя і практично відображені шляхом реалізації спільних проектів. Одним з таких є будівництво мосту через Дністер, який би значно покращив нашу співпрацю та поліпшив реалізацію безлічі спільних проектів.

Заступник голови обласної Ради Ігор Хміль повідомив Надзвичайному та Повноважному Послу Республіки Молдова в Україні Руслану  Болбочану, що Україна має усі перспективи об’єднати Азію з Європою через проєкт «Високошвидкісні магістралі».

– Через країни Азії, в обхід Росії, вже будується нове залізничне сполучення з країнами Європи, – сказав Ігор Хміль. – Надшвидкісна залізниця, за проєктною документацією, пролягатиме і через Вінницьку область. Представляючи Вінниччину, неодноразово був присутнім на перемовинах з цього питання. Усі прорахунки вказують на те, що цей проєкт «швидкісного коридору» дасть поштовх до транзитної інфраструктури Вінницької області та надасть потужного імпульсу й розвитку української економіки загалом. І Молдова, як сусідня країна, матиме усі можливості брати участь у функціонуванні «Високошвидкісної магістралі».

Сторони також обговорили низку проблемних питань, що стосуються екології, а також домовилися про чергові кроки у питанні будівництва мостового переходу між містом Ямполем Вінницької області та селом Косеуць Сорокського району.

Повернутись Створено: 7 жовтня 2019 року, 17:51
Оновлено: 7 жовтня 2019 року, 18:41
Переглядів: 97

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація