Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

За статистикою останніх трьох років, молдовани найчастіше відвідують Україну Роздрукувати

7 жовтня відбулася офіційна зустріч керівництва Вінницької області з Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Молдова в Україні Русланом  Болбочаном та Почесним консулом Республіки Молдова у місті Вінниці Михайлом Куницьким. Під час зустрічі сторони обговорили питання продовження співробітництва і започаткування  нових напрямів співпраці Вінниччини з Республікою Молдова.

Участь у зустрічі взяли заступник голови обласної Ради Ігор Хміль, голова облдержадміністрації Владислав Скальський, Вінницький міський голова Сергій Моргунов та директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимир Мережко.

Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Молдова в Україні Руслан  Болбочан  у своєму виступі відзначив результативність міжрегіональної співпраці між Молдовою і Україною, подякував за надану можливість зустрітися та взяти участь  в обговоренні нових проєктів для співпраці, які стосуються інфраструктури, транспорту, торгово-економічних і культурних зв’язків.

– Вінниця першою в Україні відкрила Почесне консульство Республіки Молдова у вашому місті за що ми вам вдячні, – сказав Руслан Болбочан. – Ми також спільними зусиллями відкрили рух через міст сполученням Могилів-Подільський і Бронниці. Разом думаємо як надалі розвивати інфраструктуру спільного кордону на благо жителів обох країн. Якщо подивитися на статистику останніх трьох років, то нині саме молдовани найчастіше відвідують Україну. У Молдови і України – понад 200 кілометрів спільного кордону, це чимала відстань, тому маємо єдину мету – зробити все можливе, щоб і надалі розвивати партнерство між країнами та регіонами.

– Співпраця з Молдовою була і залишається для нашої області стратегічним напрямом роботи, і ми бачимо її результати в багатьох галузях, – прокоментував голова облдержадміністрації Владислав Скальський. – Всі напрацьовані плани повинні бути втілені в життя і практично відображені шляхом реалізації спільних проектів. Одним з таких є будівництво мосту через Дністер, який би значно покращив нашу співпрацю та поліпшив реалізацію безлічі спільних проектів.

Заступник голови обласної Ради Ігор Хміль повідомив Надзвичайному та Повноважному Послу Республіки Молдова в Україні Руслану  Болбочану, що Україна має усі перспективи об’єднати Азію з Європою через проєкт «Високошвидкісні магістралі».

– Через країни Азії, в обхід Росії, вже будується нове залізничне сполучення з країнами Європи, – сказав Ігор Хміль. – Надшвидкісна залізниця, за проєктною документацією, пролягатиме і через Вінницьку область. Представляючи Вінниччину, неодноразово був присутнім на перемовинах з цього питання. Усі прорахунки вказують на те, що цей проєкт «швидкісного коридору» дасть поштовх до транзитної інфраструктури Вінницької області та надасть потужного імпульсу й розвитку української економіки загалом. І Молдова, як сусідня країна, матиме усі можливості брати участь у функціонуванні «Високошвидкісної магістралі».

Сторони також обговорили низку проблемних питань, що стосуються екології, а також домовилися про чергові кроки у питанні будівництва мостового переходу між містом Ямполем Вінницької області та селом Косеуць Сорокського району.

Повернутись Створено: 7 жовтня 2019 року, 17:51
Оновлено: 7 жовтня 2019 року, 18:41
Переглядів: 319

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація