Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

За участі керівників області у Гайсині відбулась нарада щодо формування Окремої мотопіхотної бригади Роздрукувати

13 березня у місті Гайсині в приміщенні райдержадміністрації відбулась нарада під головуванням очільника Вінницької облдержадміністрації Валерія Коровія щодо формування Окремої мотопіхотної бригади з місцем дислокації у місті Гайсин.

Участь у засіданні взяв голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко, заступник голови облдержадміністрації Василь Броварник, керівники структурних підрозділів ОДА, правоохоронних структур області, обласного військового комісаріату, окремих  райдержадміністрацій, представники місцевої влади, зокрема, голова Гайсинської райдержадміністрації Сергій Котенко і Гайсинської районної ради Степан Сікорський.

У порядку денному наради розглядалися такі питання: про стан виконання завдань Президента України Петра Порошенка щодо формування Окремої мотопіхотної бригади (дислокація у м. Гайсин) з метою забезпечення виконання нею завдань за призначенням; про стан формування бригади і проблемні питання її ресурсного та матеріально-технічного забезпечення; ремонт житлово-казарменного фонду для військовослужбовців батальйону, забезпечення загальних потреб частини; приведення полігону у відповідність до необхідних умов проведення стрільб та навчання на штатній військовій техніці та озброєнні; про шляхи залучення територіальних громад області до сприяння  у вирішенні проблемних питань матеріально-технічного забезпечення частини; тощо.

Одними із головних завдань у цьому питанні є завершення формування бригади, проведення бойового злагодження, а також відновлення інфраструктури військового містечка. Голова облдержадміністрації Валерій Коровій в ході засідання зазначив: “Ми повинні розробити комплекс необхідних для реалізації заходів, залучити до вирішення цього питання місцеві органи влади та органи місцевого самоврядування. Маємо забезпечити боєздатність бригади і спільно з Міністерством оборони України рухатись у напрямі вирішення тих питань, які передбаченні визначеним планом дій”.

Повернутись Створено: 13 березня 2015 року, 18:10 Переглядів: 935

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація