23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

За участі народних депутатів України відбулось засідання регіональної платформи розвитку місцевого самоврядування Роздрукувати

Сьогодні, 30 травня, в приміщенні Вінницької міської ради відбулось засідання регіональної платформи розвитку місцевого самоврядування на тему: «Законодавче забезпечення розвитку місцевого самоврядування в Україні та на регіональному рівні». Участь у зібранні взяли народні депутати України Григорій Заболотний, Сергій Кудлаєнко, Геннадій Ткачук, заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, заступник Вінницького міського голови Владислав Скальський та директор регіонального відділення Асоціації міст України Владислав Філатов.

Третій рік поспіль захід організовує Вінницьке регіональне відділення Асоціації міст України для міських, сільських, селищних голів, голів об’єднаних територіальних громад, представників обласної Ради та облдержадміністрації.

– Проведення реформ в країні є надзвичайно важливим фактором. Адже  реформа, яка передбачає передачу в місцеві бюджети податків, створює економічну зацікавленість громад в розвитку нових виробництв та підтримці бізнесу, – зазначив заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк. – Децентралізація прибирає перешкоди для бізнесу і підприємницької діяльності – зайві дозволи, інстанції, надмірний контроль. Активні, спроможні та зацікавлені громади – головна підтримка економічного розвитку країни. Але разом з тим недосконалість законодавчої бази розвитку місцевого самоврядування є перешкодою в становленні об’єднаних територіальних громад, їхня юридична невизначеність не дозволяє розвиватись в повній мірі, система виборів до органів місцевого самоврядування потребує доопрацювання. 

Перед присутніми з інформацією про роботу комітетів Верховної Ради України виступили народні обранці. В ході зустрічі обговорили проекти законодавчих актів, важливих для органів місцевого самоврядування. Серед них – «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про засади адміністративно-територіального устрою України», «Про удосконалення процедури монетизації пільг на проїзд», «Про систему виборів до органів місцевого самоврядування».

Також присутні на зібранні подискутували про законодавчі ініціативи позбавлення повноважень органів місцевого самоврядування щодо здійснення державного архітектурно-будівельного контролю та скасування плати пайової участі у розвитку інфраструктури населених пунктів. Також обговорили інші проблемні питання місцевого самоврядування, які виникають під час повсякденної роботи.

Повернутись Створено: 30 травня 2018 року, 12:52 Переглядів: 476

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація