Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

За вісім місяців поліцейські розшукали 51 зниклу людину Роздрукувати

Відбулась відкрита зустріч депутатів обласної Ради із виконувачем обов’язки заступника начальника управління патрульної поліції у місті Вінниці департаменту патрульної поліції Національної поліції України  Євгенієм Дмитрієнком. У її роботі взяли участь голова обласної Ради Анатолій Олійник, заступник голови облради Михайло Кременюк, депутати обласної Ради Олександр Крученюк, Геннадій Мазур, Андрій Вигонюк та Андрій Мельник. Захід відбувся відповідно до вимог Закону України «Про національну поліцію», згідно з якими керівники територіальних органів поліції повинні не менше одного разу на два місяці проводити відкриті зустрічі з представниками органів місцевого самоврядування з метою налагодження ефективної співпраці між поліцією та органами місцевого самоврядування і населенням. На таких зустрічах обговорюється діяльність поліції, визначаються поточні проблеми та обираються найефективніші способи їхнього вирішення.

Євгеній Дмитренко розповів присутнім про результати роботи вінницьких патрульних за період з 1 січня по 1 вересня.

- Працівниками патрульної поліції було складено 23 558 адмінматеріалів, з них - 6258 у сфері громадської безпеки та 17300 - у сфері забезпечення правил дорожнього руху, - повідомив Євгеній Станіславович. - 47 разів затримані чинили злісну непокору поліцейським, патрульні склали 1596 протоколів виявлених фактів керування авто у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніня. За зазначений період у Вінниці сталось 884 ДТП,  було розкрито 56 крадіжок та 18 грабежів,  чотири випадки шахрайства, 36 - незаконного поводження зі зброєю, 8 – незаконне заволодіння майном, 10 – хуліганств, 348 випадків виготовлення наркотиків для особистого вживання та розкрито 687 наркозлочинів. Розшукано 51 особу та 3 транспортні засоби, що були у розшуку.

Усі присутні депутати ставили свої запитання до Євгенія Дмитренка. Так, Геннадій Мазур запитував про дорожні автопригоди, а саме про аварію на Стрижавському мосту, в зв’язку з чим двоє вінничан загинуло.  Андрій Вигонюк поставив запитання щодо випадку, який стався у дитячій обласній лікарні з  працівником поліції. Заступник голови облради Михайло Кременюк порушив питання відсутності тест-систем для визначення  алкогольного та наркотичного сп’яніння у поліцейських міста. Громадський активіст Андрій Гайдай запитав стосовно двох поліцейських, які отримали неправомірну винагороду у  розмірі 500 доларів. Депутат Андрій Мельник поставив питання щодо паркування на тротуарах у центрі Вінниці.

Нагадаємо, що наступна зустріч з керівництвом управління патрульної поліції у місті Вінниці Департаменту патрульної поліції Національної поліції відбудеться через два місяці.

 

Повернутись Створено: 12 вересня 2017 року, 15:13 Переглядів: 749

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація