23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Загальні збори - ефективний засіб самоорганізації громадян Роздрукувати

22 січня 2014 року у залі засідань Крижопільської районної ради відбулось засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради, у котрому взяли  участь  заступник голови  Крижопільської районної державної адміністрації В.А. Круць, селищний  та сільські голови, голови постійних комісій районної ради, керівники окремих установ, підприємств, представники ЗМІ, громадських організацій.

На розгляд першого у нинішньому році засідання Координаційної ради було внесено такі питання:

- про проведення загальних зборів  громадян за місцем проживання в  лютому – березні 2014 року;

- про стан  забезпечення населення району якісною питною водою та  шляхи вирішення проблемних питань у  сфері централізованого водопостачання.

Відкриваючи засідання, голова районної ради А.В. Стратієвський привітав усіх з величним державним святом – 95-ю річницею Акту Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, який сформував підґрунтя для відродження незалежної соборної демократичної України та  утвердження національної ідеї, і наголосив, що лише в єдності дій та  соборності душ можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші  нащадки.

У своєму виступі Анатолій Васильович поінформував учасників зібрання про  проведення цьогорічних зборів громадян за місцем проживання на території району, ознайомив з рекомендаціями обласної та районної рад з цього питання.

- Історична практика  місцевого самоврядування свідчить, що загальні збори громадян є однією з найбільш масових форм безпосередньої демократії,- підкреслив голова районної ради. - Вони найбільш доступні для громадян і є одним з найефективніших засобів їх  самоорганізації.

А тому на загальних зборах  громади її мешканцям необхідно визначитись, якими є  нагальні питання для її розвитку в 2014 році і в яких грантових проектах брати участь, щоб їх вирішити.

Слушною є також рекомендація  обласної Ради щодо розгляду на  загальних зборах громадян у 2014 році  питання  про хід виконання Стратегії розвитку  територіальної громади  на період до 2020 року. Адже Стратегія  регіонального розвитку допоможе кожній громаді у перспективі сформувати  потужну економічну та соціальну  сфери життєдіяльності.

Питання  забезпечення населення району якісною питною водою та  шляхи вирішення проблемних питань у  сфері централізованого водопостачання детально висвітлила у своєму виступі заступник голови райдержадміністрації В.А. Круць. Питання забезпечення населення Крижопільського району якісною питною водою є вкрай актуальним та нагальним до вирішення. Адже забезпечення населення якісною питною водою в населених пунктах, а також розвиток та покращення стану водопостачання для  всіх категорій споживачів є одним із пріоритетних завдань Глави Держави на 2014 рік.

З метою реалізації заходів, передбачених районною та місцевими програмами “Питна вода” очільникам територіальних громад необхідно зосередити увагу на залученні коштів із різних джерел фінансування, у т.ч. і за рахунок  участі у вітчизняних та  міжнародних грантових конкурсах,- закликала Валентина Афанасіївна.

В обговоренні питань порядку денного взяли участь  селищний голова В.К. Косташенко, сільські голови М.П. Вербовецька, С.І. Рищук,  С.М. Браславець, О.Г. Іщук, О.В. Коваль.

 З обговорених питань було прийнято відповідні рішення.

 

 

Повернутись Створено: 23 січня 2014 року, 15:58 Переглядів: 834

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація