23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Загальні збори громадян – обов’язковість і масовість Роздрукувати

Відповідно до частини 6 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» сільські, селищні, міські голови не рідше одного разу на рік звітують про свою роботу перед територіальними громадами на відкритих зустрічах з громадянами.

Згідно з інформацією з районних рад, загальні збори громадян за місцем проживання (сходи сіл) відбудуться протягом лютого-квітня 2014 року.

Голова обласної Ради Сергій Татусяк вважає, що збори обов’язково мають відбутися у кожній територіальній громаді й з максимальним залученням жителів. Як забезпечити це на практиці, 10 січня обговорювали члени Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради.

– Ми розглядаємо збори громадян як наступний етап нового державного менеджменту, який впроваджений в області. Він передбачає спільну діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування щодо системного і покрокового відпрацювання актуальних проблем кожної окремої територіальної громади, – зауважив С.Татусяк.

Присутній на засіданні Координаційної ради голова облдержадміністрації Іван Мовчан повідомив, що 15 січня у районах починаються звіти голів райдержадміністрацій про роботу у 2013 році. По їх завершенні будуть визначені конкретні завдання для кожного району на 2014 рік.

– Звіти голів РДА і сходи сіл мають бути взаємопов’язані своїми завданнями і спрямованістю на єдиний результат, – прокоментував голова ОДА. 

Сергій Татусяк наголосив, аби на загальних зборах громадян обов’язково були присутні представники районної влади. Від обласної Ради на сходи сіл їздитимуть голова, заступники, представники виконавчого апарату та депутати.

Загалом обговорюване питання вилилося у рішення Координаційної ради. У ньому, зокрема, рекомендується під час зборів, окрім звітів голів і депутатів місцевих рад, заслухати інформацію про виконання стратегій розвитку адміністративно-територіальних одиниць до 2020 року та залучення у розвиток громад позабюджетних фінансових ресурсів

Додамо, що на 2 сесії обласної Ради 6 скликання було прийнято рішення про проведення Єдиного дня депутата та Депутатського тижня в області. Крім того, планується у 2014 році запровадити День обласної Ради в районі. 

Повернутись Створено: 10 січня 2014 року, 17:18 Переглядів: 1382

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація