12 листопада, о 14.00 в приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Загальний бюджет проектів-переможців 15 обласного конкурсу проектів складає більше 115 млн грн Роздрукувати

Сьогодні, 3 липня, під керівництвом голови обласної Ради Анатолія Олійника проведено семінар «Про 15-й обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад». Присутні також були перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, керівник Секретаріату Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Віктор Вікалюк, заступник директора Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Іннеса Ратушняк, директор Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації Микола Ткачук, заступник начальника управління, начальник відділу супроводження субвенцій Департаменту фінансів  облдержадміністрації Олег Бабій, експерт-координатор конкурсу проектів розвитку територіальних громад Віктор Іщук, а також переможці 15-го обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад.

Розпочинаючи семінар Анатолій Дмитрович зазначив, що в процесі роботи засідання обговорюватимуться питання, які пов’язані із реалізацією на місцях проектів, які стали переможцями у 15-у обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад.

– Механізм проведення цього конкурсу пройшов нелегкий шлях вдосконалення над яким багато працювали, аби він почав діяти за принципом, яким працює сьогодні, – сказав Анатолій Олійник. – У 2016 році засідання конкурсної комісії проводилося чотири рази, які тривали по чотири години, засідання конкурсної комісії цього року тривало 45 хвилин, адже завдяки спеціально розробленій формулі визначати переможців конкурсу набагато легше.   

На 15-й Обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 735 проектів, з них 142 – екологічного спрямування.

Потреба в заявлених коштах із фонду конкурсу за загальним фондом становить майже 64 млн грн, виділено понад 15 млн грн, що покриває 24,13% поданих проектів, базовий бюджет одного проекту складає 26 тис грн. За спеціальним фондом – 17 млн грн, виділено – 15 млн, що покриває 88,10% поданих проектів, базовий бюджет одного проекту становить 105 тис 633 грн.

Переможцями визнано 355 проектів, з них 139 екологічного спрямування.

Станом на сьогодні із 355 проектів-переможців 220 профінансовані в повному обсязі.

Проекти, які згідно із Положенням про конкурс не змогли отримати достатній бюджет, будуть розглядатися додатково при виділені додаткових коштів.

Сукупний бюджет проектів-переможців складає більше 115 млн грн, із них 46 млн грн власні ресурси подавачів, понад 29 млн грн – кошти партнерів.

В ході семінару йшлося про зміни та новації у проведенні 15 конкурсу проектів розвитку територіальних громад, про організацію експертної оцінки та визначення переможців 15 обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад, про особливості реалізації проектів екологічного, про розподіл коштів, передбачених на організацію 15 обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад, про місячні та фінальні звіти учасників впровадження проектів розвитку територіальних громад.    

Повернутись Створено: 3 липня 2018 року, 16:32 Переглядів: 1002

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація