Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Загальний бюджет проектів-переможців 15 обласного конкурсу проектів складає більше 115 млн грн Роздрукувати

Сьогодні, 3 липня, під керівництвом голови обласної Ради Анатолія Олійника проведено семінар «Про 15-й обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад». Присутні також були перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, керівник Секретаріату Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Віктор Вікалюк, заступник директора Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Іннеса Ратушняк, директор Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації Микола Ткачук, заступник начальника управління, начальник відділу супроводження субвенцій Департаменту фінансів  облдержадміністрації Олег Бабій, експерт-координатор конкурсу проектів розвитку територіальних громад Віктор Іщук, а також переможці 15-го обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад.

Розпочинаючи семінар Анатолій Дмитрович зазначив, що в процесі роботи засідання обговорюватимуться питання, які пов’язані із реалізацією на місцях проектів, які стали переможцями у 15-у обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад.

– Механізм проведення цього конкурсу пройшов нелегкий шлях вдосконалення над яким багато працювали, аби він почав діяти за принципом, яким працює сьогодні, – сказав Анатолій Олійник. – У 2016 році засідання конкурсної комісії проводилося чотири рази, які тривали по чотири години, засідання конкурсної комісії цього року тривало 45 хвилин, адже завдяки спеціально розробленій формулі визначати переможців конкурсу набагато легше.   

На 15-й Обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 735 проектів, з них 142 – екологічного спрямування.

Потреба в заявлених коштах із фонду конкурсу за загальним фондом становить майже 64 млн грн, виділено понад 15 млн грн, що покриває 24,13% поданих проектів, базовий бюджет одного проекту складає 26 тис грн. За спеціальним фондом – 17 млн грн, виділено – 15 млн, що покриває 88,10% поданих проектів, базовий бюджет одного проекту становить 105 тис 633 грн.

Переможцями визнано 355 проектів, з них 139 екологічного спрямування.

Станом на сьогодні із 355 проектів-переможців 220 профінансовані в повному обсязі.

Проекти, які згідно із Положенням про конкурс не змогли отримати достатній бюджет, будуть розглядатися додатково при виділені додаткових коштів.

Сукупний бюджет проектів-переможців складає більше 115 млн грн, із них 46 млн грн власні ресурси подавачів, понад 29 млн грн – кошти партнерів.

В ході семінару йшлося про зміни та новації у проведенні 15 конкурсу проектів розвитку територіальних громад, про організацію експертної оцінки та визначення переможців 15 обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад, про особливості реалізації проектів екологічного, про розподіл коштів, передбачених на організацію 15 обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад, про місячні та фінальні звіти учасників впровадження проектів розвитку територіальних громад.    

Повернутись Створено: 3 липня 2018 року, 16:32 Переглядів: 1106

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація