Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Загиблим воїнам Національної Гвардії України на території Калинівської військової частини 3028 відкрили пам’ятний знак Роздрукувати

В місті Калинівка на території військової частини 3028 сьогодні урочисто відкрили пам’ятний знак загиблим воїнам Національної Гвардії України.

Вшанувати пам'ять загиблих героїв прибули командувач Національної Гвардії України, генерал-лейтенант Юрій Аллеров, голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, заступник голови Вінницької міської ради Сергій Тимощук, керівники Калинівського району, бойові побратими, дружини, діти та батьки загиблих нацгвардійців, рідні та близькі, представники громадських організацій та духовенство. 

- Особовий склад Нацгвардії ніколи не забуде своїх побратимів, - звернувся командувач Нацгвардії України Юрій Аллеров. – Військовослужбовці полку Національної Гвардії України 3028 «Ягуар» першими були на Сході України. Вони захистили Харківську область, не допустили створення ХНР і першими були під Слов’янськом разом із підрозділами спеціального призначення Національної Гвардії України. До того часу, поки існуватимуть сильні підрозділи, структурні частини, що забезпечать боєздатність нашої країни, ми зможемо дати відсіч будь-якому ворогу.  

Слова співчуття рідним та близьким загиблих нацгвардійців висловив і голова обласної Ради Анатолій Олійник.

- Маю честь висловити безмежну вдячність вам, воїнам, які залишились і залишаються вірними присязі, які, без перебільшення, першим стали на захист держави України, - звернувся до присутніх Анатолій Дмитрович. - Ту силу і волю, яку показує сьогодні український народ, це є та держава, про яку мріяли наші предки, які тисячі років тому також боронили свою країну. Хотів би подякувати за вашу мужність та героїзм, за те, що ціною свого здоров’я, ціною власного життя ви утверджуєте незалежність України. Пам’ятаймо завжди тих, хто вже не з нами. Ми маємо робити все, щоб родичі загиблих відчували підтримку та турботу. Ми маємо докласти максимум сил, аби пам'ять про загиблих героїв жила віками.

Також до присутніх звернувся і голова облдержадміністрації Валерій Коровій, висловив слова співчуття та передав слова подяки бійцям-нацгварідійцям від Президента України Петра Порошенка за те, що захистили Харківську область від нападу сепаратистів.

Почесне право відкрити пам’ятний знак надали дітям загиблих воїнів: Юрію Ліпському, Анастасії Білошкурській та Валентину Долинському.

Хвилиною мовчання вшанували пам'ять всіх загиблих бійців та поклали до пам’ятного знаку квіти.

 

Повернутись Створено: 6 вересня 2016 року, 17:37 Переглядів: 1771

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація