Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Заклади охорони здоров’я області профінансовано майже на 41 % Роздрукувати

20 вересня під головуванням Геннадія Мазура відбулось засідання постійної комісії з питань бюджету фінансів та обласних програм обласної Ради за участі керівників департаментів та управлінь, начальників комунальних підприємств.

Директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Людмила Грабович прозвітувала щодо виконання обласної Програми «Майбутнє Вінниччини в збережені здоров’я громадян» на 2016-2020 роки. Згідно Програми, в 2018 році на вирішення питань галузі охорони здоров’я, спрямованих на покращення медикаментозного та матеріально-технічного забезпечення напрямків діяльності закладів охорони здоров’я області заплановано фінансування в обсязі 90,8 млн грн, із них 40,7 % вже профінансовано. З метою удосконалення надання онкологічної допомоги дитячому та дорослому населенню області виділено 1,4 млн грн, для діяльності служб кардіохірургії та судинної хірургії області придбано 12 штучних водіїв ритму, 8 штучних клапанів серця, 6 судинних протезів та інше. За кошти обласного бюджету проведено оперативні втручання 31 пацієнту. Також профінансовано заходи протидії епідемії ВІЛ-інфекції та СНІДу, протитуберкульозні та інше.

Директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Світлана Василюк представила депутатам проект рішення «Про Регіональну програму сприяння розвитку інформаційного простору та громадського суспільства у Вінницькій області на 2019-2021 роки». Під час інформування відбулося активне обговорення зазначеної програми  та дано доручення щодо усунення недоліків. Також було обговорено та погоджено проект рішення «Про створення комунальної установи «Видавничий дім «Моя Вінниччина».

Директор Брацлавського навчально-виховного комплексу Ніна Куляс інформувала щодо капітального ремонту будівлі спального корпусу в               смт Брацлав та здійснення тендерних процедур для його проведення.

Про стан фінансово-господарської діяльності КП  «Вінницьке обласне об’єднане бюро технічної інвентаризації» за 8 місяців 2018 року прозвітувала начальник зазначеного підприємства Оксана Обертас.

З протоколом та висновками 92-го засідання постійної комісії обласної Ради можна ознайомитися на сайті обласної Ради.

Повернутись Створено: 20 вересня 2018 року, 17:09 Переглядів: 685

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація