Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Законність, демократичність, колегіальність – принципи роботи обласної Ради Роздрукувати

Діяльність Вінницької обласної Ради сьомого скликання триває вже третій рік. Згідно із Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» раз на рік голова обласної Ради має прозвітувати про роботу обласної Ради та її виконавчого апарату.

Фундаментальна позиція роботи обласної Ради у 2017 році залишались незмінною. Це законність, демократичність, колегіальність, підвищення ефективності врядування на регіональному рівні, відкритість, прозорість у прийняті рішень, відповідальність перед громадою, довіра вінничан до обласної Ради, організація конструктивного діалогу з громадськістю.

Протягом звітного періоду скликано та проведено 15 пленарних засідань сесій обласної Ради, на яких було розглянуто 362, з них – 304 ухвалено. Усі сесії проводилися відкрито, із забезпеченням вільного доступу громадян.

Якщо порівняти роботу обласної Ради за попередні періоди, то кількість  пленарних засідань виросла в чотири рази, а кількість прийнятих рішень – збільшилась удвічі.

Протягом 2017 року 13-ма постійними комісіями проведено 140 засідань, розглянуто 1361 питання, з яких 432 – внесено на розгляд пленарних засідань.

 

 

Повернутись Створено: 26 березня 2018 року, 10:38
Оновлено: 26 березня 2018 року, 10:43
Переглядів: 904

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація