Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Законність, демократичність, колегіальність – принципи роботи обласної Ради Роздрукувати

Діяльність Вінницької обласної Ради сьомого скликання триває вже третій рік. Згідно із Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» раз на рік голова обласної Ради має прозвітувати про роботу обласної Ради та її виконавчого апарату.

Фундаментальна позиція роботи обласної Ради у 2017 році залишались незмінною. Це законність, демократичність, колегіальність, підвищення ефективності врядування на регіональному рівні, відкритість, прозорість у прийняті рішень, відповідальність перед громадою, довіра вінничан до обласної Ради, організація конструктивного діалогу з громадськістю.

Протягом звітного періоду скликано та проведено 15 пленарних засідань сесій обласної Ради, на яких було розглянуто 362, з них – 304 ухвалено. Усі сесії проводилися відкрито, із забезпеченням вільного доступу громадян.

Якщо порівняти роботу обласної Ради за попередні періоди, то кількість  пленарних засідань виросла в чотири рази, а кількість прийнятих рішень – збільшилась удвічі.

Протягом 2017 року 13-ма постійними комісіями проведено 140 засідань, розглянуто 1361 питання, з яких 432 – внесено на розгляд пленарних засідань.

 

 

Повернутись Створено: 26 березня 2018 року, 10:38
Оновлено: 26 березня 2018 року, 10:43
Переглядів: 732

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація