23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Законність, демократичність, колегіальність – принципи роботи обласної Ради Роздрукувати

Діяльність Вінницької обласної Ради сьомого скликання триває вже третій рік. Згідно із Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» раз на рік голова обласної Ради має прозвітувати про роботу обласної Ради та її виконавчого апарату.

Фундаментальна позиція роботи обласної Ради у 2017 році залишались незмінною. Це законність, демократичність, колегіальність, підвищення ефективності врядування на регіональному рівні, відкритість, прозорість у прийняті рішень, відповідальність перед громадою, довіра вінничан до обласної Ради, організація конструктивного діалогу з громадськістю.

Протягом звітного періоду скликано та проведено 15 пленарних засідань сесій обласної Ради, на яких було розглянуто 362, з них – 304 ухвалено. Усі сесії проводилися відкрито, із забезпеченням вільного доступу громадян.

Якщо порівняти роботу обласної Ради за попередні періоди, то кількість  пленарних засідань виросла в чотири рази, а кількість прийнятих рішень – збільшилась удвічі.

Протягом 2017 року 13-ма постійними комісіями проведено 140 засідань, розглянуто 1361 питання, з яких 432 – внесено на розгляд пленарних засідань.

 

 

Повернутись Створено: 26 березня 2018 року, 10:38
Оновлено: 26 березня 2018 року, 10:43
Переглядів: 672

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація