Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Законотворчість Роздрукувати

Сергій Татусяк працював у Комітеті Верховної Ради

20 лютого голова Вінницької обласної Ради Сергій Татусяк взяв участь у засіданні Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування.
Сергій Татусяк представляв на засіданні Координаційну раду з питань розвитку громадянського суспільства при Президентові України та Українську асоціацію районних та обласних рад, до складу яких він входить. Учасники зібрання розглядали проект Закону про громадські організації.

Метою проекту Закону України «Про громадські організації» є удосконалення законодавства України про об’єднання громадян шляхом приведення його у відповідність до міжнародних договорів України, а також визначення належних правових та організаційних основ реалізації права особи на свободу об’єднання, створення сприятливих умов для утворення і діяльності громадських організацій та розвитку громадянського суспільства в цілому.
Як повідомив С.Татусяк, під час засідання обговорювались пропозиції і поправки до цього законопроекту.
– Обговорювався, зокрема, порядок легалізації громадських організацій. Ми вважаємо, що він має бути більш ліберальним та наближення до законодавства Європейського союзу, – прокоментував С.Татусяк.
Того ж дня відбулося чергове засідання Робочої групи Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування, щодо обговорення та підготовки на розгляд парламенту у другому читанні законопроекту «Про адміністративні послуги» що внесений Президентом України та визначений ним як невідкладний.

Повернутись Створено: 21 лютого 2012 року, 00:00 Переглядів: 1058

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація