23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Законотворчість Роздрукувати

Сергій Татусяк працював у Комітеті Верховної Ради

20 лютого голова Вінницької обласної Ради Сергій Татусяк взяв участь у засіданні Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування.
Сергій Татусяк представляв на засіданні Координаційну раду з питань розвитку громадянського суспільства при Президентові України та Українську асоціацію районних та обласних рад, до складу яких він входить. Учасники зібрання розглядали проект Закону про громадські організації.

Метою проекту Закону України «Про громадські організації» є удосконалення законодавства України про об’єднання громадян шляхом приведення його у відповідність до міжнародних договорів України, а також визначення належних правових та організаційних основ реалізації права особи на свободу об’єднання, створення сприятливих умов для утворення і діяльності громадських організацій та розвитку громадянського суспільства в цілому.
Як повідомив С.Татусяк, під час засідання обговорювались пропозиції і поправки до цього законопроекту.
– Обговорювався, зокрема, порядок легалізації громадських організацій. Ми вважаємо, що він має бути більш ліберальним та наближення до законодавства Європейського союзу, – прокоментував С.Татусяк.
Того ж дня відбулося чергове засідання Робочої групи Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування, щодо обговорення та підготовки на розгляд парламенту у другому читанні законопроекту «Про адміністративні послуги» що внесений Президентом України та визначений ним як невідкладний.

Повернутись Створено: 21 лютого 2012 року, 00:00 Переглядів: 979

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація