Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Законотворчість Роздрукувати

Сергій Татусяк працював у Комітеті Верховної Ради

20 лютого голова Вінницької обласної Ради Сергій Татусяк взяв участь у засіданні Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування.
Сергій Татусяк представляв на засіданні Координаційну раду з питань розвитку громадянського суспільства при Президентові України та Українську асоціацію районних та обласних рад, до складу яких він входить. Учасники зібрання розглядали проект Закону про громадські організації.

Метою проекту Закону України «Про громадські організації» є удосконалення законодавства України про об’єднання громадян шляхом приведення його у відповідність до міжнародних договорів України, а також визначення належних правових та організаційних основ реалізації права особи на свободу об’єднання, створення сприятливих умов для утворення і діяльності громадських організацій та розвитку громадянського суспільства в цілому.
Як повідомив С.Татусяк, під час засідання обговорювались пропозиції і поправки до цього законопроекту.
– Обговорювався, зокрема, порядок легалізації громадських організацій. Ми вважаємо, що він має бути більш ліберальним та наближення до законодавства Європейського союзу, – прокоментував С.Татусяк.
Того ж дня відбулося чергове засідання Робочої групи Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування, щодо обговорення та підготовки на розгляд парламенту у другому читанні законопроекту «Про адміністративні послуги» що внесений Президентом України та визначений ним як невідкладний.

Повернутись Створено: 21 лютого 2012 року, 00:00 Переглядів: 997

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація