23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Законотворчість Роздрукувати

Сергій Татусяк працював у парламентському комітеті

Голова обласної Ради Сергій Татусяк 14 березня взяв участь у засіданні Комітету Верховної Ради з питань державного будівництва та місцевого самоврядування. У ході засідання учасники обговорили низку законопроектів, які наразі перебувають на розгляді у парламенті.

Це, зокрема, проекти Законів України «Про об’єднання територіальних громад», «Про громадські організації», проект закону про внесення змін до закону «Про державну службу».
За словами Сергія Татусяка, два перших законопроекти Комітет з питань державного будівництва та місцевого самоврядування визнав на сьогодні головними у своїй роботі.

Нагадаємо, голова обласної Ради С.Татусяк вже подав пропозиції до проектів Законів України «Про об’єднання територіальних громад» та «Про громадські організації», які напрацьовані Вінницькою облрадою.

Повернутись Створено: 14 березня 2012 року, 00:00 Переглядів: 756

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація