23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Законотворчість Роздрукувати

Напрацьовано пропозиції до законопроекту про виробництво та обіг алкоголю й тютюну

15 березня з ініціативи обласної Ради відбувся круглий стіл з обговорення проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» авторства народного депутата України Р.В.Кошулинського.
Участь в обговоренні взяли депутати обласної Ради, керівники профільних управлінь облдержадміністрації, очільники підприємств спиртової галузі Вінниччини, представники Громадської Ради при обласні Раді та Ради підприємців при ОДА.
Головуючий за засіданні заступник голови Вінницької обласної Ради - заступник керівника виконавчого апарату (керуючий справами) Степан Нешик повідомив, що даним заходом обласна Рада розпочинає безстроковий семінар з обговорення законопроектів та інших нормативно-правових актів. Що ж до теми першого круглого столу, то вона продиктована сучасними соціальними реаліями, адже стосується не тільки виробничої спиртової галузі, а й культури споживання алкоголю громадянами.
– Проблема набула широкого суспільного резонансу. І це, на жаль, зумовлено об’єктивними обставинами. Адже показники споживання спиртової та тютюнової продукції становлять реальну загрозу моральному та фізичному здоров’ю української нації, – наголосив С.Нешик.
У ході обговорення законопроекту найбільш дискусійними виявилися норми щодо:
– видання ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами органами місцевого самоврядування;
– обмеження у видачі ліцензій – одна на 10 тисяч жителів;
– видача ліцензій через аукціон;
– заборона продажу алкоголю громадянам до 21 року;
часові та просторові обмеження на продаж алкоголю і тютюну.

 


Представники управлінь економіки, агропромислового розвитку, податкової інспекції та виробники аргументували економічну складову законопроекту, в той час як освітяни, медики та представники соціальної служби акцентували на морально-етичних факторах документа.
Загалом експерти у своїй більшості визнали, що зміни до закону в редакції Р.В.Кошулинського не несуть максимально позитивних змін, відтак є малоефективним. Свої пропозиції та заперечення учасники круглого столу нададуть до юридичного відділу виконавчого апарату обласної Ради. Там вони будуть узагальнені, винесені на сесію облради, а потім направлені до Верховної Ради України.
Крім того, паралельно Департамент агропромислового розвитку ОДА готує звернення до Міністерства аграрної політики та продовольства України щодо врегулювання роботи спиртових заводів.

Повернутись Створено: 15 березня 2013 року, 00:00 Переглядів: 801

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація