9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Закордонний візит Роздрукувати

Сергій Татусяк у Кишиневі зустрівся із дипломатами та міністрами

20 листопада голова Вінницької обласної Ради, голова Ради Єврорегіону «Дністер» Сергій Татусяк перебував у столиці Республіки Молдова Кишиневі. Відповідно до програми візиту, у нього було заплановано 5 зустрічей із представниками дипломатичних місій та кількох міністерств Молдови. З ними С.Татусяк обговорив перспективні напрями співпраці та конкретні проекти, що реалізовуватимуться в рамках Єврорегіону «Дністер».

У Кишиневі в офіційних зустрічах Сергія Татусяка супроводжував Надзвичайний і Повноважний Посол України у Республіці Молдова Сергій Пирожков. Перша зустріч відбулася із Главою Представництва Євросоюзу в Республіці Молдова Дірком Шубелем. З ним очільник Ради Єврорегіону «Дністер» обговорив можливості спільної реалізації проектів та сприяння з боку Представництва у промоції єврорегіону на теренах Європейського Союзу.
Із заступником Міністра закордонних справ та європейської інтеграції РМ Андрієм Поповим С.Татусяк обговорив можливості приєднання до Єврорегіону «Дністер» Каменського та Рибницького районів Придністров’я та реалізацію українсько-молдовських інфраструктурних проектів.
Вже конкретно про них відбулася розмова із заступником Міністра транспорту і дорожньої інфраструктури РМ Борисом Герасимом. Сторони обговорили будівництво мосту «Ямпіль-Косоуци», спорудження під’їзних шляхів до пункту пропуску «Бронниця-Унгурь» та ремонт дорожнього покриття до ПП «Могилів-Подільський-Отач».
Екологічні питання піднімалися під час зустрічі із Міністром навколишнього середовища РМ Георге Шалару. Найголовніші з них – будівництво очисних споруд в місті Сорока (Молдова), модернізація існуючих очисних споруд у Могилеві-Подільському, Отачі, Ямполі, Цекинівці та інших населених пунктах на берегах річки Дністер.

Завтра, 21 листопада, С.Татусяк перебуватиме у місті Ясси (Румунія).

Повернутись Створено: 20 листопада 2012 року, 00:00 Переглядів: 950

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація