23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Закордонний візит Роздрукувати

Сергій Татусяк у Кишиневі зустрівся із дипломатами та міністрами

20 листопада голова Вінницької обласної Ради, голова Ради Єврорегіону «Дністер» Сергій Татусяк перебував у столиці Республіки Молдова Кишиневі. Відповідно до програми візиту, у нього було заплановано 5 зустрічей із представниками дипломатичних місій та кількох міністерств Молдови. З ними С.Татусяк обговорив перспективні напрями співпраці та конкретні проекти, що реалізовуватимуться в рамках Єврорегіону «Дністер».

У Кишиневі в офіційних зустрічах Сергія Татусяка супроводжував Надзвичайний і Повноважний Посол України у Республіці Молдова Сергій Пирожков. Перша зустріч відбулася із Главою Представництва Євросоюзу в Республіці Молдова Дірком Шубелем. З ним очільник Ради Єврорегіону «Дністер» обговорив можливості спільної реалізації проектів та сприяння з боку Представництва у промоції єврорегіону на теренах Європейського Союзу.
Із заступником Міністра закордонних справ та європейської інтеграції РМ Андрієм Поповим С.Татусяк обговорив можливості приєднання до Єврорегіону «Дністер» Каменського та Рибницького районів Придністров’я та реалізацію українсько-молдовських інфраструктурних проектів.
Вже конкретно про них відбулася розмова із заступником Міністра транспорту і дорожньої інфраструктури РМ Борисом Герасимом. Сторони обговорили будівництво мосту «Ямпіль-Косоуци», спорудження під’їзних шляхів до пункту пропуску «Бронниця-Унгурь» та ремонт дорожнього покриття до ПП «Могилів-Подільський-Отач».
Екологічні питання піднімалися під час зустрічі із Міністром навколишнього середовища РМ Георге Шалару. Найголовніші з них – будівництво очисних споруд в місті Сорока (Молдова), модернізація існуючих очисних споруд у Могилеві-Подільському, Отачі, Ямполі, Цекинівці та інших населених пунктах на берегах річки Дністер.

Завтра, 21 листопада, С.Татусяк перебуватиме у місті Ясси (Румунія).

Повернутись Створено: 20 листопада 2012 року, 00:00 Переглядів: 814

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація