Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Закордонний візит Роздрукувати

Сергій Татусяк у Кишиневі зустрівся із дипломатами та міністрами

20 листопада голова Вінницької обласної Ради, голова Ради Єврорегіону «Дністер» Сергій Татусяк перебував у столиці Республіки Молдова Кишиневі. Відповідно до програми візиту, у нього було заплановано 5 зустрічей із представниками дипломатичних місій та кількох міністерств Молдови. З ними С.Татусяк обговорив перспективні напрями співпраці та конкретні проекти, що реалізовуватимуться в рамках Єврорегіону «Дністер».

У Кишиневі в офіційних зустрічах Сергія Татусяка супроводжував Надзвичайний і Повноважний Посол України у Республіці Молдова Сергій Пирожков. Перша зустріч відбулася із Главою Представництва Євросоюзу в Республіці Молдова Дірком Шубелем. З ним очільник Ради Єврорегіону «Дністер» обговорив можливості спільної реалізації проектів та сприяння з боку Представництва у промоції єврорегіону на теренах Європейського Союзу.
Із заступником Міністра закордонних справ та європейської інтеграції РМ Андрієм Поповим С.Татусяк обговорив можливості приєднання до Єврорегіону «Дністер» Каменського та Рибницького районів Придністров’я та реалізацію українсько-молдовських інфраструктурних проектів.
Вже конкретно про них відбулася розмова із заступником Міністра транспорту і дорожньої інфраструктури РМ Борисом Герасимом. Сторони обговорили будівництво мосту «Ямпіль-Косоуци», спорудження під’їзних шляхів до пункту пропуску «Бронниця-Унгурь» та ремонт дорожнього покриття до ПП «Могилів-Подільський-Отач».
Екологічні питання піднімалися під час зустрічі із Міністром навколишнього середовища РМ Георге Шалару. Найголовніші з них – будівництво очисних споруд в місті Сорока (Молдова), модернізація існуючих очисних споруд у Могилеві-Подільському, Отачі, Ямполі, Цекинівці та інших населених пунктах на берегах річки Дністер.

Завтра, 21 листопада, С.Татусяк перебуватиме у місті Ясси (Румунія).

Повернутись Створено: 20 листопада 2012 року, 00:00 Переглядів: 840

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація