Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Залучення позабюджетних коштів – запорука розвитку громад Роздрукувати

Залучення позабюджетних коштів – запорука розвитку громад

Голова обласної Ради Сергій Татусяк запропонував сільським та селищним головам залучити до роботи сільських, селищних рад людину, яка б займалася інвестиціями та соціально-економічним розвитком громади шляхом залучення позабюджетних коштів.
Сергій Пилипович наголосив, що це нововведення не потребує додаткових коштів на заробітну плату, оскільки посада має запроваджуватися на громадських засадах.
– Це європейська практика роботи місцевих органів самоврядування. Наприклад, у Польщі кожна рада має кілька людей, які займаються позабюджетними інвестиціями, у вигляді написання грантів, участі у різних програмах тощо. Ми не повинні надіятися на бюджет – сільський, районний, обласний – у них видатки обмежені. Тому активуйте роботу із залучення інвестицій. Беріть приклад з громад, які вже працюють з іноземними партнерами. Вони за кілька років співпраці змогли за європейські кошти відремонтували школи, клуби, отримати комп’ютерне обладнання, пожежні та медичні автомобілі, – зазначив С.Татусяк.
Також, на думку голови облради, сільські та селищні голови мають більше контактувати з громадськими організаціями, які працюють з вітчизняними та європейськими фондами.
Сергій Татусяк повідомив, що обласна Рада навчатиме представників органів самоврядування працювати з грантами, брати участь у європейських проектах розвитку. Вже сьогодні розробляється програма навчального курсу для представників органів місцевого самоврядування. Наразі спеціалісти Ради збирають пропозиції від самоврядців стосовно того, які питання внести в даний навчальний курс.
За словами голови облради, перший великий навчальний семінар планується провести наприкінці січня наступного року за участю іноземних тренерів.

 

Повернутись Створено: 22 листопада 2010 року, 00:00 Переглядів: 2425

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація