Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Замість звіту Валерій Коровій відповідав на питання депутатів Роздрукувати

Сьогодні, 26 червня, під час засідання чергової 38 сесії обласної Ради 7 скликання голова облдержадміністрації Валерій Коровій мав прозвітувати про річну роботу, зокрема, про виконання делегованих йому обласною Радою завдань упродовж минулого року.

На початку розгляду питання про звіт голови ОДА депутат обласної Ради Микола Віннічук запропонував відмовитися заслуховувати звіт Валерія Коровія, оскільки охочі мали можливість ознайомитися з ним на офіційному сайті. Голова обласної Ради Анатолій Олійник поставив пропозицію не заслуховувати звіт очільника виконавчої гілки влади області на голосування. Ця пропозиція набрала необхідну кількість голосів. Відтак, головуючий на сесії запропонував відразу перейти до запитань голові ОДА.

Участь у обговоренні звіту голови облдержадміністрації взяли депутати обласної Ради Олександр Васильчук, Леонід Галушко, Ярослав Хребтій, Людмила Головашич, Геннадій Мазур, Олександр Масленніков, Андрій Ковальов, Вадим Соляник, Юрій Семенюк, Володимир Крисько, Сергій Стаднік, Володимир Василишен, Микола Віннічук, Людмила Щербаківська, Володимир Барцьось, Ігор Хміль та Юрій Яремчук.

Зокрема, депутати цікавилися про ситуацію із забрудненням води пестицидами у Погребищенському районі, про Джуринський отрутомогильник, про ситуацію, яка склалася із роботою спиртзаводу в смт Тростянці, про передачу «Вінницяоблводоканалу» на баланс міста Вінниця, про автодороги місцевого та загальнодержавного значення, тощо.

У звіті Валерія Коровія, який можна переглянути за посиланням https://vinrada.gov.ua/upload/files/7sklikannya/Proekti/128.pdf, обласною державною адміністрацією та її структурними підрозділами разом з усіма гілками влади та у співпраці з громадськістю, бізнесом забезпечено реалізацію заходів обласних програм та засад стратегічного розвитку Вінниччини. Результати спільної діяльності свідчать про збереження та посилення протягом 2018 року позитивної тенденції економічного і соціального, сказав посадовець.

Як йдеться у звіті, свою діяльність ОДА спрямовувала на реалізацію стратегії розвитку «Вінниччина 2020». Діяльність облдержадміністрації побудувана відповідно до шести основних пріоритетів. Головними позиціями є встановлення безпеки життєдіяльності населення області та зростання конкурентоспроможності економіки області.

Що ж до забезпечення безпеки, голова ОДА інформує у звіті, на ліквідацію наслідків надзвичайних ситуацій 2018 року з резервного фонду обласного бюджету було виділено 485 тис. грн. Зокрема, для попередження виникнення надзвичайної ситуації КП КП «Вінницяоблводоканал» та 1360 листів шиферу з регіонального матеріального резерву жителям, які постраждали внаслідок надзвичайної ситуації, яка сталася 9 жовтня 2018 року під час вибухів на території 6 арсеналу Міністерства оборони України.

Голова облдержадміністрації торкнувся у своєму звіті за минулий рік, зокрема, питання підвищення обороноздатності держави, дотримання законності, правопорядку, захисту прав і свобод громадян в області. Ці заходи здійснювались в рамках комплексної оборонно-правоохоронної програми Вінницької області на 2016-2020 роки «Безпечна Вінниччина – взаємна відповідальність влади та громад». Минулого року на виконання заходів із цієї програми було спрямовано 21,82 млн грн, йдеться у звіті Вілерія Коровія.

З метою зміцнення українсько-молдовського державного кордону була надана допомога Могилів-Подільському прикордонному загону на загальну суму – 1,7 млн грн.

Щодо питання конкурентоспроможної економіки, Валерій Коровій виклав у своєму звіті, на промислових підприємствах області наразі працює понад 56 тисяч осіб, повідомив голова ОДА. Середньомісячна заробітна плата становить 9203,9 грн, що на 29,8% більше, ніж 2017 року.

2018 року Вінницька область визнана найкомфортнішим регіоном за легкістю ведення бізнесу – показали результатами дослідження Регіонального DoingBusiness2018, яке проводили Офіс ефективного регулювання та Спілка Українських підприємців.

За даними моніторингу, кількість малих підприємств в області збільшилась на 6,8% або на 552 одиниці і становить 8706 одиниць. На малих підприємствах області зайнято майже 150 тис. осіб, це майже четверта частина економічноактивного населення області. В середньому на одному малому підприємстві зайнято майже шість осіб.

Серед важливих пріоритетів голова ОДА зазначив у своєму звіті також залучення інвестицій, розвиток міжнародних відносин, екологічна безпека навколишнього середовища, розвиток соціальної й туристичної сфери області. Важливими аспектами розвитку області характеризуються розвиток місцевого самоврядування, децентралізацію влади та міжбюджетних відносин, а також розвиток соціальної та туристичної сфери області.

Крім звіту за 2018 рік у документі окреслено пріоритетні завдання на 2019 рік.

Після завершення обговорення 46 депутатів проголосували «за» звіт Валерія Коровія, відтак рішення було ухвалено.

Повернутись Створено: 26 червня 2019 року, 12:50 Переглядів: 493

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація