23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Заозерненська школа отримала подарунок від Ігоря Лещенка Роздрукувати

Депутат обласної Ради Ігор Лещенко подарував учням та колективу Заозерянської школи сучасну потужну звукову систему. 

Учні школи разом із вчителями продемонстрували концертну програму, декламували вірші та співали пісні, а також вручили  Ігорю Лещенку запашний хліб на вишитому рушнику.

Директор школи Людмила Невеселюк зазначила, що кращого подарунка напередодні свята весни, 8 Березня, годі було і чекати.

– Ігор Лещенко – частий гість у селі та школі, його люблять учні, поважають вчителі та громада села, – зазначила пані Людмила. – За великої фінансової підтримки «МХП» у 2016 році Заозерненська сільська рада виграла проект «Здорові діти – щаслива громада». Завдяки цьому маємо гарну сучасну оновлену спортивну залу. Минулого року в Заозерному відкрито чудовий парк, який є окрасою села. Сьогодні ми отримали дуже необхідний подарунок – професійний радіомікрофон та мікшер, потужну аудіосистему, що дадуть можливість розвивати дитячі таланти, якими так багата наша школа.

Ігор Лещенко подякував колективу школи за теплий прийом та наголосив, що компанія «МХП», яку він представляє, є соціально-відповідальним підприємством і підтримка освіти і культури завжди будуть в пріоритеті соціальної діяльності підприємств холдингу.

– Ми завжди піклуємось про громади, які нас підтримують,  і які з нами співпрацюють, – сказав депутат обласної Ради. – Заозерне  з холдингом «МХП» має дійсно партнерські стосунки. Разом ми реалізували не один необхідний  для громади соціальний проект і продовжуємо це робити надалі. Сьогодні хочемо зробити подарунок для молоді. У вас дійсно талановиті діти, неодноразово бував на різних заходах у селі і завжди насолоджувався творчими здобутками ваших вихованців. Тепер за допомогою нової звукової апаратури ваші концерти та заходи супроводжуватимуться якісним звуком.

Заозерненський сільський голова Ірина Басараб зазначила, що шлях до розвитку села – це активна, дружна громада та наявність не лише потужного, але й відповідального інвестора. За словами сільського голови, співпраця продовжується, наразі триває підготовка проектів на 15 Обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад.

Повернутись Створено: 7 березня 2018 року, 12:57 Переглядів: 462

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація