23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Заозерненські козачата помірялися силами з командою майстрів Роздрукувати

До Заозерненської школи, що у Тульчинському районі завітав депутат обласної Ради, триразовий чемпіон світу та абсолютний чемпіон Європи з жиму лежачи, директор ВП «Птахофабрика «Вінницький бройлер» ПАТ «МХП» Ігор Лещенко. Завітав не сам, а з командою професійних спортсменів. Діти не лише почули із вуст Ігоря Васильовича, як гартуються чемпіони, але й спробували вдачу у боротьбі із командою профі.

На початку зустрічі Ігор Лещенко поділився з присутніми секретом того, як звичайні люди стають чемпіонами і розповів про свій життєвий шлях. Діти, вчителі, гості школи із цікавістю слухали Ігоря Васильовича. Розповідь супроводжувалася фотографіями та відеосюжетами з різних змагань, міст та країн. Оплесками та оваціями вітали також команду майстрів, яку представив Ігор Лещенко. Адже саме в Ладижині, у відкритому «Вінницькою птахофабрикою» тренажерному залі «Ряба GYM» з’явилася ця команда, де Ігор Васильович випробував себе, як наставник та тренер. За два роки тут підготовлено два майстри спорту міжнародного класу та п’ять майстрів спорту України. Хлопці виборюють чемпіонські нагороди на всеукраїнських змаганнях і у заліку вже є титул чемпіона Європи. Цьогоріч спортсмени разом з тренером готуються до Чемпіонату Європи, який пройде у рідному місті Ігоря Лещенка Черкасах. Сподіваються на перемогу на європейському рівні, а поки довелось майстрам випробувати силу та вміння заозерненських козачат.

Змагалися з професіналами із «Ряба GYM»  дві шкільних команди «Козацька воля» та «Козацька шабля», які складалися з козачат, як старших класів, так і молодших. Учасники змагань бігали, скакали з м’ячами та обручами, долали дистанції повзком. Та долю перемоги вирішило підтягування. Переміг вік, досвід та сила професіоналів, але з мінімальним відривом.

Змагання закінчилися дружніми оваціями, фотографуванням на згадку та подарунками учасникам, які підготувала сільський голова Ірина Басараб. Ігор Лещенко теж приїхав не з пустими руками: привіз комплект м’ячів для школи і запросив старшокласників на заняття до тренажерної зали.

Позитиву, гарного настрою та заряду енергії вистачило на всіх. Для дітей була чудова можливість випробувати себе у нелегкій боротьбі з професійними спортсменами, а для останніх намагання подати гарний приклад підростаючому поколінню.

Повернутись Створено: 7 лютого 2017 року, 14:32 Переглядів: 597

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація