Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Запобігання корупції Роздрукувати

Посадовці області вивчають антикорупційне законодавство

19 липня у Вінниці відбувся навчальний семінар «Новації антикорупційного законодавства України. Проблеми та перспективи реалізації». Його учасниками стали депутати обласної Ради, голови районних рад, міські голови міст обласного значення, керівники комунальних підприємств, установ та організацій.

Організатором семінару виступила Всеукраїнська Спеціальна Колегія з питань боротьби з корупцією та організованою злочинністю. Вінниччина стала першим регіоном, звідки Колегія почала реалізацію піврічного проекту щодо роз’яснення Закону України «Про засади запобігання та протидії корупції».
Голова Колегії Юрій Лавренюк та начальник управління з питань міжнародних відносин Колегії Олексій Сініцин поінформували учасників семінару про новації антикорупційного законодавства та участь громадськості в заходах щодо протидії корупції.
Перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський поінформував присутніх про стан корупції на Вінниччині. Він звернувся до посадовців з проханням досконало вивчити норми антикорупційного закону та нести відповідальність за його дотриманням у своїх структурах.

– Цей закон охоплює всі сфери діяльності – від ЖЕКу до президента країни. І кожна посадова особа має зрозуміти, що несе відповідальність не тільки за своїх підлеглих, а стан корупції у державі в цілому, – зазначив Ігор Кревський.
Напередодні семінару представники Всеукраїнської Спеціальної Колегії також зустрілися з головою обласної Ради. Сергій Татусяк висловив свою підтримку ініціативам організації та запевнив у подальшій співпраці обласної Ради і Колегії.
– Ми готові разом напрацювати окрему програму зниження проявів корупції в регіоні. Але до створення програми має долучитися громадськість, яка є головним контролером влади, – зауважив С.Татусяк.
Голова облради вважає, що зі вступом у силу з 1 липня 2011 року Закону «Про засади запобігання та протидії корупції», головне завдання влади полягає у тому, щоб не боротися з корупцією, а зменшити умови для проявів корупції.

 

Повернутись Створено: 19 липня 2011 року, 00:00 Переглядів: 1227

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація