23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Запобігання корупції Роздрукувати

Посадовці області вивчають антикорупційне законодавство

19 липня у Вінниці відбувся навчальний семінар «Новації антикорупційного законодавства України. Проблеми та перспективи реалізації». Його учасниками стали депутати обласної Ради, голови районних рад, міські голови міст обласного значення, керівники комунальних підприємств, установ та організацій.

Організатором семінару виступила Всеукраїнська Спеціальна Колегія з питань боротьби з корупцією та організованою злочинністю. Вінниччина стала першим регіоном, звідки Колегія почала реалізацію піврічного проекту щодо роз’яснення Закону України «Про засади запобігання та протидії корупції».
Голова Колегії Юрій Лавренюк та начальник управління з питань міжнародних відносин Колегії Олексій Сініцин поінформували учасників семінару про новації антикорупційного законодавства та участь громадськості в заходах щодо протидії корупції.
Перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський поінформував присутніх про стан корупції на Вінниччині. Він звернувся до посадовців з проханням досконало вивчити норми антикорупційного закону та нести відповідальність за його дотриманням у своїх структурах.

– Цей закон охоплює всі сфери діяльності – від ЖЕКу до президента країни. І кожна посадова особа має зрозуміти, що несе відповідальність не тільки за своїх підлеглих, а стан корупції у державі в цілому, – зазначив Ігор Кревський.
Напередодні семінару представники Всеукраїнської Спеціальної Колегії також зустрілися з головою обласної Ради. Сергій Татусяк висловив свою підтримку ініціативам організації та запевнив у подальшій співпраці обласної Ради і Колегії.
– Ми готові разом напрацювати окрему програму зниження проявів корупції в регіоні. Але до створення програми має долучитися громадськість, яка є головним контролером влади, – зауважив С.Татусяк.
Голова облради вважає, що зі вступом у силу з 1 липня 2011 року Закону «Про засади запобігання та протидії корупції», головне завдання влади полягає у тому, щоб не боротися з корупцією, а зменшити умови для проявів корупції.

 

Повернутись Створено: 19 липня 2011 року, 00:00 Переглядів: 897

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація