Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Запрошуємо до участі у конкурсі! Роздрукувати

ПРООН пропонує вінницьким громадам перспективні гранти

8 липня 2011 року у Вінницькій області стартувала друга фаза Проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» (МРГ).
У зв’язку з цим було підписано відповідну угоду про партнерство між обласною Радою, облдержадміністрацією та Програмою розвитку ООН.

Організатори одразу ж оголосили конкурс щодо відбору районів для участі в Проекті МРГ. 20 липня було завершено прийом заявок від районів Вінницької області для участі в другій фазі Проекту МРГ. На конкурс було подано заявки від 24 районів. 8-9 вересня відбувся відбір для участі у конкурсі сільських рад. Ними було подано 67 заявок.
Наразі обласна влада та ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» пропонують громадам Вінниччини взяти участь у новому грантовому конкурсі, який дозволить залучити додаткові ресурси для розвитку своїх територій.

Даний грант спрямований на розбудову спроможності ресурсного центру та веб-порталу з прав на землю. Загальною метою цієї Грантової програми є забезпечення надання інформації з питань прав на землю сільським жителям і фермерам, шляхом зміцнення спроможності української громадської організації у сфері підготовки та розповсюдження такої інформації цільовим групам.
Пакет документів для подання заявки слід надати в офіс Проекту USAID Агроінвест не пізніше 17:00, 16 січня 2012 року.
Докладний опис Грантової програми, вимог до одержувачів гранту, інструкцій щодо підготовки та подання заявки на одержання гранту та форми документів наведено в запрошенні на подання заявки та додатках до нього: Запрошення до подання повної заявки на отримання гранту (RFА) #АGRO-GА11-1С-03 «Ресурсний центр та веб-портал з прав на землю».

Контакти:
Глуховська Олександра
Проект USAID AgroInvest
е-mail: oglukhovska@agroinvest.org.ua
044 232 97 55
веб-сайт: http://www.agroinvest.org.ua/

Контактна інформація:
Асистент з мобілізації громад, координатори Вінницького обласного підрозділу впровадження Проекту:
Наталія Гижко: тел. +38-050-416-37-24, е-mail: nataliya@undp.org.ua
Центральний офіс: вул. Еспланадна 20, 7 поверх, кк, 704-708, м. Київ, 01601
Тел: +38 (044) 584 34 70;
Факс: +38 (044) 584 34 68
е-mail: info@cba.org.ua
веб-сайт: www.cba.org.ua

 

Повернутись Створено: 11 січня 2012 року, 00:00 Переглядів: 913

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація