Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Запрошуємо до участі у конкурсі! Роздрукувати

ПРООН пропонує вінницьким громадам перспективні гранти

8 липня 2011 року у Вінницькій області стартувала друга фаза Проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» (МРГ).
У зв’язку з цим було підписано відповідну угоду про партнерство між обласною Радою, облдержадміністрацією та Програмою розвитку ООН.

Організатори одразу ж оголосили конкурс щодо відбору районів для участі в Проекті МРГ. 20 липня було завершено прийом заявок від районів Вінницької області для участі в другій фазі Проекту МРГ. На конкурс було подано заявки від 24 районів. 8-9 вересня відбувся відбір для участі у конкурсі сільських рад. Ними було подано 67 заявок.
Наразі обласна влада та ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» пропонують громадам Вінниччини взяти участь у новому грантовому конкурсі, який дозволить залучити додаткові ресурси для розвитку своїх територій.

Даний грант спрямований на розбудову спроможності ресурсного центру та веб-порталу з прав на землю. Загальною метою цієї Грантової програми є забезпечення надання інформації з питань прав на землю сільським жителям і фермерам, шляхом зміцнення спроможності української громадської організації у сфері підготовки та розповсюдження такої інформації цільовим групам.
Пакет документів для подання заявки слід надати в офіс Проекту USAID Агроінвест не пізніше 17:00, 16 січня 2012 року.
Докладний опис Грантової програми, вимог до одержувачів гранту, інструкцій щодо підготовки та подання заявки на одержання гранту та форми документів наведено в запрошенні на подання заявки та додатках до нього: Запрошення до подання повної заявки на отримання гранту (RFА) #АGRO-GА11-1С-03 «Ресурсний центр та веб-портал з прав на землю».

Контакти:
Глуховська Олександра
Проект USAID AgroInvest
е-mail: oglukhovska@agroinvest.org.ua
044 232 97 55
веб-сайт: http://www.agroinvest.org.ua/

Контактна інформація:
Асистент з мобілізації громад, координатори Вінницького обласного підрозділу впровадження Проекту:
Наталія Гижко: тел. +38-050-416-37-24, е-mail: nataliya@undp.org.ua
Центральний офіс: вул. Еспланадна 20, 7 поверх, кк, 704-708, м. Київ, 01601
Тел: +38 (044) 584 34 70;
Факс: +38 (044) 584 34 68
е-mail: info@cba.org.ua
веб-сайт: www.cba.org.ua

 

Повернутись Створено: 11 січня 2012 року, 00:00 Переглядів: 938

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація