23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Запрошуємо до участі у конкурсі! Роздрукувати

ПРООН пропонує вінницьким громадам перспективні гранти

8 липня 2011 року у Вінницькій області стартувала друга фаза Проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» (МРГ).
У зв’язку з цим було підписано відповідну угоду про партнерство між обласною Радою, облдержадміністрацією та Програмою розвитку ООН.

Організатори одразу ж оголосили конкурс щодо відбору районів для участі в Проекті МРГ. 20 липня було завершено прийом заявок від районів Вінницької області для участі в другій фазі Проекту МРГ. На конкурс було подано заявки від 24 районів. 8-9 вересня відбувся відбір для участі у конкурсі сільських рад. Ними було подано 67 заявок.
Наразі обласна влада та ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» пропонують громадам Вінниччини взяти участь у новому грантовому конкурсі, який дозволить залучити додаткові ресурси для розвитку своїх територій.

Даний грант спрямований на розбудову спроможності ресурсного центру та веб-порталу з прав на землю. Загальною метою цієї Грантової програми є забезпечення надання інформації з питань прав на землю сільським жителям і фермерам, шляхом зміцнення спроможності української громадської організації у сфері підготовки та розповсюдження такої інформації цільовим групам.
Пакет документів для подання заявки слід надати в офіс Проекту USAID Агроінвест не пізніше 17:00, 16 січня 2012 року.
Докладний опис Грантової програми, вимог до одержувачів гранту, інструкцій щодо підготовки та подання заявки на одержання гранту та форми документів наведено в запрошенні на подання заявки та додатках до нього: Запрошення до подання повної заявки на отримання гранту (RFА) #АGRO-GА11-1С-03 «Ресурсний центр та веб-портал з прав на землю».

Контакти:
Глуховська Олександра
Проект USAID AgroInvest
е-mail: oglukhovska@agroinvest.org.ua
044 232 97 55
веб-сайт: http://www.agroinvest.org.ua/

Контактна інформація:
Асистент з мобілізації громад, координатори Вінницького обласного підрозділу впровадження Проекту:
Наталія Гижко: тел. +38-050-416-37-24, е-mail: nataliya@undp.org.ua
Центральний офіс: вул. Еспланадна 20, 7 поверх, кк, 704-708, м. Київ, 01601
Тел: +38 (044) 584 34 70;
Факс: +38 (044) 584 34 68
е-mail: info@cba.org.ua
веб-сайт: www.cba.org.ua

 

Повернутись Створено: 11 січня 2012 року, 00:00 Переглядів: 887

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація