Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

 • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

  Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

 • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

  Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

 • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

  17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Запрошуємо на фінальну конференцію проекту «Школа молодих спікерів – дебатні клуби у Вінницькій  області. Видання 2» Роздрукувати

2 червня о 10.00  в актовому залі Вінницької академії неперервної освіти (вул. Грушевського 13) відбудеться офіційне відкриття фінальної конференції по проекту Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування та Фундації Ферсо (Польща) за підтримки Управлінської управи Лодзинського воєводства Республіки Польща «Школа молодих спікерів – дебатні клуби у Вінницькій  області. Видання 2».

Фінальна конференція є третім, завершальним етапом реалізації проекту «Школа молодих спікерів – дебатні клуби у Вінницькій  області». Під час заходу підбиватимуться підсумки та результати проекту. Крім того, учні та вчителі, які є учасниками проекту, демонструватимуть набуті навички ведення дискусії перед незалежним, широким колом слухачів та ЗМІ.

У відкритті конференції візьмуть участь:

 

 • Заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк.
 • Заступник голови – директор Департаменту освіти Вінницької облдержадміністрації Ігор Івасюк.
 • Генеральний консул Республіки Польщі в м. Вінниця  Дамян Цярціньский.
 • Ректор КВНЗ «Вінницька академія неперервної освіти» Степан Дровозюк.
 • Керівник Секретаріату ВОАОМС Віктор Вікалюк.
 • Спеціалісти Лодзинського воєводства.
 • Члени правління Фундації «Ферсо».
 • Вчителі – учасники проекту «Школа молодих спікерів – дебатні клуби у Вінницькій області»  2017 та 2018 років.

«Школа молодих спікерів – дебатні клуби у Вінницькій області. Видання 2» –це продовження минулорічного проекту, спрямованого на учнів і вчителів із сільської місцевості і малих міст Вінниччини. Його метою є розвиток навичок, корисних для функціонування в демократичному суспільстві: робота в команді, «критичне мислення», міжособистісне спілкування, публічне представлення своєї позиції,  обговорення і пошук відповідного подання власних аргументів.

Цього разу частину подій було перенесено безпосередньо до шкіл. Завершальні дебатні зустрічі пройшли у 4 школах, які брали участь в проекті – Тиврівського, Немирівського, Літинського та Вінницького районів. Робота учнівських дебатних клубів зафіксована та згодом буде доступна для загалу і слугуватиме ознайомчим матеріалом для інших вчителів, які планують створювати дебатні клуби.

27 вчителів Вінницької області (по одному представнику з кожного району) протягом 6 місяців вивчали та поглиблювали свої знання щодо використання методу «Оксфордських дискусій».

Першим етапом їх навчань був дводенний тренінг у Вінниці, другим – візит до Польщі для досягнення практичних навик в поєднанні з додатковими майстер-класами. Після повернення вчителі допомагали учням старших класів (9-11) організувати Дебатні клуби у своїх школах – формально створити їх, склавши статут, підготувати і провестии дискусію.

На завершальній конференції буде представлена робота вже існуючих Дебатних клубів.

Повернутись Створено: 30 травня 2018 року, 16:55 Переглядів: 485

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація