23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

 • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

  Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

 • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

  На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

 • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

  Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Запрошуємо на фінальну конференцію проекту «Школа молодих спікерів – дебатні клуби у Вінницькій  області. Видання 2» Роздрукувати

2 червня о 10.00  в актовому залі Вінницької академії неперервної освіти (вул. Грушевського 13) відбудеться офіційне відкриття фінальної конференції по проекту Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування та Фундації Ферсо (Польща) за підтримки Управлінської управи Лодзинського воєводства Республіки Польща «Школа молодих спікерів – дебатні клуби у Вінницькій  області. Видання 2».

Фінальна конференція є третім, завершальним етапом реалізації проекту «Школа молодих спікерів – дебатні клуби у Вінницькій  області». Під час заходу підбиватимуться підсумки та результати проекту. Крім того, учні та вчителі, які є учасниками проекту, демонструватимуть набуті навички ведення дискусії перед незалежним, широким колом слухачів та ЗМІ.

У відкритті конференції візьмуть участь:

 

 • Заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк.
 • Заступник голови – директор Департаменту освіти Вінницької облдержадміністрації Ігор Івасюк.
 • Генеральний консул Республіки Польщі в м. Вінниця  Дамян Цярціньский.
 • Ректор КВНЗ «Вінницька академія неперервної освіти» Степан Дровозюк.
 • Керівник Секретаріату ВОАОМС Віктор Вікалюк.
 • Спеціалісти Лодзинського воєводства.
 • Члени правління Фундації «Ферсо».
 • Вчителі – учасники проекту «Школа молодих спікерів – дебатні клуби у Вінницькій області»  2017 та 2018 років.

«Школа молодих спікерів – дебатні клуби у Вінницькій області. Видання 2» –це продовження минулорічного проекту, спрямованого на учнів і вчителів із сільської місцевості і малих міст Вінниччини. Його метою є розвиток навичок, корисних для функціонування в демократичному суспільстві: робота в команді, «критичне мислення», міжособистісне спілкування, публічне представлення своєї позиції,  обговорення і пошук відповідного подання власних аргументів.

Цього разу частину подій було перенесено безпосередньо до шкіл. Завершальні дебатні зустрічі пройшли у 4 школах, які брали участь в проекті – Тиврівського, Немирівського, Літинського та Вінницького районів. Робота учнівських дебатних клубів зафіксована та згодом буде доступна для загалу і слугуватиме ознайомчим матеріалом для інших вчителів, які планують створювати дебатні клуби.

27 вчителів Вінницької області (по одному представнику з кожного району) протягом 6 місяців вивчали та поглиблювали свої знання щодо використання методу «Оксфордських дискусій».

Першим етапом їх навчань був дводенний тренінг у Вінниці, другим – візит до Польщі для досягнення практичних навик в поєднанні з додатковими майстер-класами. Після повернення вчителі допомагали учням старших класів (9-11) організувати Дебатні клуби у своїх школах – формально створити їх, склавши статут, підготувати і провестии дискусію.

На завершальній конференції буде представлена робота вже існуючих Дебатних клубів.

Повернутись Створено: 30 травня 2018 року, 16:55 Переглядів: 452

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація